EN / LT

SALDI KELIONĖ Į ROSHEN

Informacija atnaujinta: 2017-12-04

1

Mes, penktos klasės mokiniai, kartu su auklėtoja Jolanta Žaliauskiene vieną dieną susiruošėme aplankyti patį saldžiausią fabriką Klaipėdoje ROSHEN. Šis fabrikas specializuojasi tik karamelinių saldainių gamyboje, todėl čia gaminami pieniški karameliniai saldainiai.

Nuvykus į įmonę, mus pasitiko ekskursijų vadovė ir papasakojo apie ROSHEN korporacijos įsikūrimą ir supažindino su konditerinių gaminių gamyba. Po to nusivedė į gamybines patalpas, kuriose mes savo akimis pamatėme visą ROSHEN karamelės gamybos procesą.

2

Tada ir mes patys galėjome savarankiškai atkartoti profesionalių konditerių darbą karamelės gamybos pamokoje. Vadovė mums paaiškino, kaip turėtų atrodyti saldainis, išdalijo formeles ir jau paruoštos masės gabalėlius. Toliau dirbome patys. Galų gale po kruopštaus darbo visi rankose turėjome saldžias širdeles. Jas, kaip suvenyrus, parsivežėme namo. Ir to negana! Visi gavome po dovanėlę – maišelį šiame fabrike gaminamų saldainių. Be abejo, tuo visi labai džiaugėmės.

Ekskursiją tęsėme toliau „Batutų parke". Jame mus maloniai pasitiko treneris ir pirmiausia pasiūlė padaryti mankštą, kad paskui po smagių pasišokinėjimų  visą savaitę neskaudėtų šonai. O tada jau į valias galėjome prisišokinėti ant batutų.

Ši kelionė mums, penktokams, labai patiko, nes buvo įdomi, smagi ir turininga. O ką jau bekalbėti apie parsivežtas saldžias lauktuves.

Roberta Skališiūtė, 5 kl.

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos