EN / LT

KONKURSAS „GAMTOS ŽINOVAI"

Informacija atnaujinta: 2017-12-04

2017-12-05-konkursas

Kartenos mokykloje -  daugiafunkciniame centre vyko konkursas „ Gamtos žinovai", kuriame dalyvavo ir grupė 5,6 bei 7 klasių mokinių iš mūsų gimnazijos. Mus lydėjo biologijos mokytoja Irena Sendrauskienė. Šio konkurso tema buvo „ Piliakalniai".

Nuvykę į renginio vietą gavome įvairių spalvų korteles. Tokiu būdu visi   patekome į  komandas, kuriose buvo skirtingų klasių mokinių iš įvairių Kretingos rajono mokyklų. Aš pakliuvau į „ Geltonųjų" komandą, kurioje nebuvo nė vieno man pažįstamo mokinio. Tačiau tai mūsų neglumino – juk visi susirinkome ne tik draugiškai pasirungti, bet ir plėsti akiratį, parodyti, ką kiekvienas sugebame ir mokame. Šio konkurso organizatoriai pirmiausia mus supažindino su  garsiausiais Lietuvos ir mūsų krašto piliakalniais. Vėliau kiekviena komanda turėjo atlikti įvairias užduotis, kurios reikalavo žinių ne tik iš gamtos, bet ir iš istorijos mokslo. Be abejo, visos užduotys buvo susijusios su piliakalniais. O tų užduočių buvo įvairiausių: demonstruojamose skaidrėse turėjome atpažinti Lietuvos piliakalnius, sudėlioti dėlionę su kokiu nors įspėjamuoju ženklu apie atsargų elgesį gamtoje, žaidėme žaidimą „ Žodžių grandinėlė". Netrūko ir įvairių mūsų žinių bei apsiskaitymo reikalaujančių klausimų.

Galų gale, komisijai suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad nugalėjo mūsų, „Geltonųjų", komanda. Visi šiuo laimėjimu labai džiaugėmės, o nugalėti mums padėjo, be abejo, sukauptos žinios ir greita reakcija. Namo grįžome  ne tik su Padėkos raštais, bet ir suvokdami, kad gerą komandą gali sudaryti ir visai vienas kito nepažįstantys, tačiau turintys bendrą tikslą  mokiniai.

Ugnė Dalangauskaitė, 5 kl.

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos