EN / LT

EDUKACINĖ IŠVYKA Į KAUNĄ

Informacija atnaujinta: 2018-02-06

20180202 141131

Ankstyvą penktadienio rytą, gimnazijos 5-7 klasių mokinių grupė išsiruošėme važiuoti į ekskursiją į Kauną. Pasiėmę savo draugus iš Simono Daukanto progimnazijos leidomės į kelionę. Po kelių valandų ilgo važiavimo autobusu pagaliau pasiekėme Kauną.

Pirmoji vieta į kurią atvykome buvo IX fortas. Ten gidės vedami apžiūrėjome muziejų ir patį fortą, dalyvavome IX forto muziejaus edukaciniame orientavimosi žaidime „Kauno tvirtovė: IX fortas". Pasidalinę į 2 komandas, gavę lapelius su nupieštu sumažinto forto žemėlapiu bei pažymėtais taškais ir žodžiais, turėjome surasti vietą, kur buvo nurodyta tolimesnė žaidimo eiga. Paskutiniame taške radome dėžes, kuriose buvo kryžiažodis. Į jį turėjome įrašyti surastų lapelių žodžius. Visiems ši užduotis buvo labai įdomi ir azartiška.

Vėliau važiavome į laipynių parką ,,Miegantys drambliai". Susipažinę su laipiojimo taisyklėmis išbandę drambliškų sienų tvirtumą, pirštų stiprumą, kiekvienas įkopėme į savąjį Everestą ir išlaikėme sudėtingą laipiojimo egzaminą.

Tada važiavome prie Kauno pilies. Visus užbūrė nuostabus pilies ir gamtos grožis. Pasigrožėję keliavome į Kauno liaudies instrumentų muziejų. Ten mums buvo pravesta labai įdomi programa. Daug sužinojome apie senovės lietuvių liaudies instrumentus ir liaudies muziką. Mūsų žinioms patikrinti buvo pravesta viktorina, turėjome atsakyti į 20 pateiktų klausimų iš to, ką sužinojome. Pačioje pabaigoje leido pamėginti pagroti skudučiais ir dar kitais liaudies instrumentais.

Buvo labai smagu. Pavalgę ir nusipirkę lauktuvių „Megoje" vykome į namus. Ši ekskursija į Kauną mums visiems labai patiko ir paliko daug įspūdžių. Buvo labai smagu ir įdomu! Ačiū mūsų auklėtojai Ingai Kutelienei už suorganizuotą ekskursiją ir gerai praleistą laiką.

6 klasės mokinė
Kamilė Pulokaitė

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Vykdomi projektai

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:45
Vakar:58
Šį mėnesį:778
Praėjusį mėnesį:1289
Šiais metais:14396
Šiandiena psl. peržiūrų.:8402
Šį mėnesį psl. peržiūrų:13996

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos