EN / LT

VIETA, KUR IŠMOKSTAME BŪTI DRĄSŪS

Informacija atnaujinta: 2018-03-27

DSC 0346

Į Kretingos r. Vydmantų gimnazijoje organizuojamą prevencinę šeštadieninę stovyklą „Snaigė" ir po vieną, ir būreliais susibėgo penktų – septintų klasių mokiniai. Tylūs ir įsitempę rinkosi dalyviai net iš aštuonių švietimo įstaigų: Kretingos r. Vydmantų, Darbėnų ir VšĮ Pranciškonų gimnazijų, Baublių mokyklos – daugiafunkcio centro, Palangos „Baltijos" ir Šventosios bei Mažeikių Sodų ir Užlieknės pagrindinių mokyklų.

Bijodami suklysti, jaudinosi ir naujieji stovyklos vadoviukai. Bet bendra, veikla, žaidimai, įvairių situacijų sprendimo būdų ieškojimai suartino, suvienijo visus – vadovus ir dalyvius.

Gyvenime dažnai susiduriame su baime, kad galime būti nesuprasti, nepastebėti, neįvertinti. Ir ši baimė tampa kliūtimi būti drąsiam, kai atsistoji prieš auditoriją, kai reikia parodyti iniciatyvą, prisiimti atsakomybę už savo ir kitų poelgius, parodyti, kad esi kūrybiškas, kupinas idėjų.

Bet šią baimę galima išmokti įveikti. Kelių ir pasirinkimų yra daug ir vienas jų – lyderystė. Jau beveik trylika metų stebiu mokinių transformacijas prevencinės programos „Sniego gniūžtė" stovyklose ir drąsiai galiu teigti, kad čia išmokstama vadovauti, bendradarbiauti, pasitikėti vienas kitu ir kitų daugelio dalykų, ugdančių asmenybes.

Irena Grabienė, etikos mokytoja metodininkė,
„Sniego gniūžtės" koordinatorė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos