EN / LT

RAJONINĖ 3-4 KLASIŲ VIKTORINA ,,LIETUVOS GAMTA“

Informacija atnaujinta: 2018-04-05

DSC 0943

Vydmantų gimnazijoje vyko rajoninė 3-4 klasių mokinių viktorina ,,Lietuvos gamta". Viktorinoje dalyvavo komandos iš : Baublių mokyklos- daugiafunkcio centro, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Kartenos mokyklos – daugiafunkcio centro, Kretingos mokyklos- darželio ,,Žibutė", Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Vydmantų gimnazijos. Svečius pasveikino gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė, dainorėliai , kuriuos paruošė muzikos mokytoja Inga Kutelienė , šokėjai, kuriuos paruošė šokio mokytoja Vilma Petrošienė.

Po smagaus pasveikinimo mokytoja Vilma Jurgutienė pakvietė komandas prisistatyti ir susipažinti. Po išradingų pasirodymų prasidėjo konkursas. Mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis: reikėjo atpažinti pavasario augalus, išspręsti kryžiažodį apie paukščius, atsakyti į įvairius klausimus apie gamtą, parašyti taisykles, kaip reikia saugoti gamtą, surasti medžių pavadinimus, atspėti paukščių pamėgdžiojimus.

Komandos atliko šešias užduotis, ir kol komisija skaičiavo surinktus taškus, vaikai smagiai pašoko.

Ir pagaliau vertinimo komisija paskelbė rezultatus: 1 vietą užėmė – Vydmantų gimnazijos ,,Pelėdžiukų", komanda, 2 vietą – Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos ,,Pavasarinių žiedų" komanda, o taip jau atsitiko, kad dvi komandos surinko po lygiai taškų ir gavo trečią vietą- tai Kretingos mokyklos – darželio ,,Žibučių" komanda ir Kartenos mokyklos daugiafunkcio centro ,, Girinukų" komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, tačiau čia pralaimėjusių nebuvo ir kitos komandos gavo atminimo dovanėles ir padėkos raštus.

Viktorinoje pradinukai ne tik pasitikrino savo žinias, bet ir turiningai praleido laiką, mokėsi bendradarbiavimo ir turėjo galimybę susirasti naujų draugų.

Vilma Jurgutienė,
pradinio ugdymo mokytoja

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos