EN / LT

ŽALIOJI OLIMPIADA

Informacija atnaujinta: 2018-05-21

2018-02-21-olimpiada

2018 metų gegužės 15 d. su biologijos mokytoja Irena Sendrauskiene Vydmantų gimnazijos komanda vyko į Klaipėdos universitetą ir dalyvavo 2-ajame Žaliosios olimpiados etape - pusfinalyje. Mūsų gimnazijos komandą sudarė šie 3G klasės mokiniai: Akvilė Zagorskaitė, Justė Dabrickaitė, Emilija Rogačiovaitė, Rimantas Vaičekauskas, Irmina Montrimaitė bei 1G klasės mokinys Rokas Kasnauskis. Olimpiadoje iš viso varžėsi 12 komandų: Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos „D&G žalieji", Plungės „Saulės" gimnazijos „Redi", Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos „Žaliukai", Kretingos rajono Grūšlaukės mokyklos- daugiafunkcio centro „Gamtininkai" ir kt. O mūsiškė komanda vadinosi „Žalia pieva".

Pusfinalį sudarė trys etapai. Pirmajame etape vykdėme užduotis, kurios buvo sudarytos iš trijų temų ir kiekvienai iš jų paruošta po 10 klausimų. Antrajame etape paaiškėjo, kokia eilės tvarka pasirodys komandos ir kokius gebėjimus turės pademonstruoti. Viena iš kūrybinių užduočių, kurias turėjome atlikti pasitelkę ne tik žinias, bet ir vaizduotę, buvo nedidelių scenų, susijusių su biologija, suvaidinimas. O komandų kapitonai turėjo atspėti, ką grupė mokinių bandė be žodžių pavaizduoti. Trečiajame etape gavome orientacinę užduotį su žemėlapiu, kuriame, atsakant į pateiktus klausimus, reikėjo pažymėti tam tikras vietoves. Viskas ėjosi sklandžiai, buvo labai smagu. Nors pirmos vietos nelaimėjome, tačiau gerai praleidome laiką. Puikiai pasirodė ir geriausias žinias pademonstravo Plungės „Saulės" gimnazijos komanda „Redi". Ji ir tapo olimpiados nugalėtoja.

Ši olimpiada mums buvo išties naudinga: pagilinome žinias apie gamtą, jos išteklius, atliekų rūšiavimą, jų perdirbimą, parodėme kitiems, ką patys mokame, ir pasimokėme iš kitų.

Irmina Montrimaitė, 3G kl.

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos