EN / LT

Konferencija

Informacija atnaujinta: 2018-05-28

Kretingos r. Vydmantų gimnazijoje - regioninė konferencija – praktikumas „Su didele galia ateina ir didelė atsakomybė"

DSC 0735

2018 m. gegužės 22 d. Kretingos r. Vydmantų gimnazijoje įvyko regioninė konferencija – praktikumas „Su didele galia ateina ir didelė atsakomybė", kurioje dalyvavo daugiau nei septyniasdešimt tarptautinės prevencinės programos „Sniego gniūžtė" programos vadovų iš Kretingos r. Vydmantų ir Darbėnų, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijų bei Klaipėdos SG skyriaus, tėvai bei mokytojai. Susirinkusius pasveikino Kretingos r. Vydmantų gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė bei svečiai: „Sniego gniūžtės" įkūrėjas Jackas Irvinas (Jack Irvin), Džonas Grosmanas (John Grossman) ir LKJBS „Žingsnis" pirmininkas Darius Stonys.

Konferencijos organizatoriai Vydmantų gimnazijos SG vadovai, su jaunąja direktore Gabriele Juršaite bei vadovais Nedu Jurgučiu ir Gediminu Ruginiu puikiai pravedė renginį, Akvilė Zagorskaitė ir Karolis Tiškus pristatė skyriaus veiklą ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis, tuo pademonstruodami puikias anglų kalbos žinias. Suprasti užsienio svečių kalbą, padėjo gimnazijos anglų kalbos mokytoja Asta Šmaižienė,

Konferencijos metu kiekviena SG komanda pristatė savo veiklą, o, susiskirstę į grupes, turėjo parašyti ir pristatyti idėjas kaip „Sniego gniūžtės" stovyklas padaryti dar patrauklesnes ir įdomesnes. Šiame procese aktyviai dalyvavo ir tėvai.

Svečias iš Amerikos Džonas Grosmanas (John Grossman) skaitė paskaitą apie gebėjimą būti stipriu sunkiomis gyvenimo akimirkomis, nepasirinkti lengviausio kelio – narkotikus ar alkoholį, nenutraukti savo gyvenimo savižudybe. Pasak lektoriaus, mums duota didelė galia. Galia – būti žmogumi. Ir, kad juo išliktume turime prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Kad to išmoktume, mums reikia kitų žmonių. Draugystė, gebėjimas bendrauti, tvirtas palaikymas ir nuoširdus kito ir kitokio supratimas, keičia mūsų požiūrį į kitus ir save patį. Tik būdami su kitais, mes tampame stiprūs. To mokomės ir per „Sniego gniūžtės" stovyklas.

Irena Grabienė,
Kretingos r. Vydmantų gimnazijos
konferencijos organizavimo koordinatorė

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos