EN / LT

Mokyklinis skambutis paskelbė mokslo metų pradžią...

Informacija atnaujinta: 2018-09-12

1

Jau 31-ą kartą mokyklinis skambutis pakvietė Vydmantų bendruomenės tėvelius ir jų mokyklinio amžiaus atžalas į mokyklą. Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje mokysis 264 mokiniai, o jiems siekti žinių ir tobulėti padės 35 mokytojai.

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Vydmantų koplyčioje ,kur klebonas Karolis Petravičius pašventino mokinių ir mokytojų atsineštus mokyklinius reikmenis, o po to visi rinkosi į Vydmantų gimnazijos kiemą, kur, sugiedojus valstybinį himną, prasidėjo oficialioji šventės dalis. Kaip ir visada, šventėje didžiausias dėmesys buvo skirtas gimnazijos abiturientams ir, be abejo, patiems mažiausiems – pirmokėliams: jų eisena buvo sutikta plojimais, o pačius mažiausius mokinukus lydėjo rūpestingi tėvelių žvilgsniai. Su mokslo metų pradžia visus pasveikino bei pristatė naujus pedagogus gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė, sveikinimo žodį tarė Vydmantų seniūnas R. Šakinis bei mūsų parapijos klebonas. Eilėraščio posmeliais į šventės dalyvius kreipėsi ir pirmokai, paruošti savo mokytojos J. Salienės, abiturientų vardu kalbėjo dvyliktokė Irmina Montrimaitė. Direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui Inga Kutelienė pakvietė klasių seniūnus į aikštės vidurį paleisti skristi savo svajones – 3-jų spalvų balionus. Stebėtina, bet jų puokštė šį kartą kilo nepaprastai aukštai( kaip ir vaikų svajonės), kol galutinai išnyko iš akių. Mažieji buvo apdovanoti sąsiuviniais ir pieštukais, o gimnazijos prezidentė Emilija Rogačiovaitė dar pristatė gražų kūrybinį projektą, skirtą mūsų valstybės šimtmečiui paminėti.

Baigiantis oficialiajai šventės daliai pavaduotoja ugdymui Bronė Kietelytė pakvietė visus mokinius su savo auklėtojais susitikti klasėse, na, o šventei pasibaigus, mokiniai su savo tėveliais dar skubėjo pasidžiaugti gražia ir saulėta rudens pradžios diena. Taigi, skambutis paskelbė mokslo metų pradžią – kitą dieną jau laukia rimtos pamokos.

L. Jonušienė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos