EN / LT

SU PROFESINE ŠVENTE PASVEIKINTI MOKYTOJAI

Informacija atnaujinta: 2018-10-15

IMG 20181004_123124

Kaip ir kasmet ruduo atveria duris į švenčių sezoną, o tuo laikotarpiu viena gražiausių jų yra ta, kurią sutinka visos šalies mokyklos - tai Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų gimnazija ją minėjo spalio 4 dieną. Renginį organizavo patys vyriausi – 4G klasės mokiniai. Nors šventė tikrai džiugi, skirta atsakingai savo darbą atliekantiems pedagogams, tačiau renginio organizatoriai nepamiršo ir tų mokytojų, kurie, nesulaukę šių naujų mokslo metų, jau išėjo amžinybėn. Jie buvo pagerbti tylos minute.

Renginio metu mokytojus nuoširdžiausiais sveikinimais ir palinkėjimais džiugino pradinukai, vyresniųjų klasių mokiniai irgi stengėsi kuo išradingiau ir įdomiau pasveikinti savo mokytojus. Nevengiantys šmaikštumo ir niekada nepritrūkstantys humoro jausmo dvyliktokai skelbė Šimtmečio mokytojų nominacijas ir kvietė juos į sceną atsiimti apdovanojimų – Šimtmečio mokytojų obuolio formos ženklelių. Kol skambėjo sveikinimo posmai ir dainos, mokytojai ekrane matė jau kone kelių dešimtmečių senumo nuotraukas. Be abejo, tie vaizdai ne vieną pedagogą nukėlė į praeitį, priminė buvusius mokinius, linksmas šventes, ekskursijas, padėjo prisiminti kolegas, kurie jau nebedirba mūsų mokykloje.

Šventės pabaigoje mokytojams skambėjo pačių dvyliktokų atliekama daina „Kelias pas tave". Na, o kaip dovana nuo visų mokinių profesinės šventės proga mokytojams buvo įteiktas didžiulis tortas ir suorganizuoti skanūs pietūs gimnazijos valgykloje.

Irmina Montrimaitė, 4G kl.

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos