EN / LT

,,MATEMATIKA EKSTREMALIAI“

Informacija atnaujinta: 2018-11-04

IMAG7190

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo integruotame matematikos ir kūno kultūros renginyje ,,Matematika ekstremaliai", kuris vyko Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje. Tai tęstinė moksleivių saviraiškos programa, kurios tikslas - formuoti mokinių matematinį raštingumą, matematinius gebėjimus ir sveiką, aktyvų gyvenimo būdą. Šiame projekte dalyvavo aštuonios ketvirtokų komandos iš Palangos miesto ir Klaipėdos regiono mokyklų bei gimnazijų.

Smagu, kad mūsų mokiniai prisijungė prie gausaus ketvirtokų būrio – juk kuo daugiau dalyvių, tuo smagiau. Tą pačią dieną Lietuvoje ir Vokietijoje vaikai atliko tuos pačius sportinius pratimus ir sprendė identiškas matematines užduotis. Vaikai greitai bėgo, varėsi kamuolį, šokinėjo per šokdynę, įveikė daug kliūčių ir užduočių. Nebuvo labai lengva ir paprasta, bet buvo smagu ir linksma!

Visos dalyvių komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

Šis renginys paskatino mokinius kultūringai ir dalykiškai bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, dirbti komandoje.

Vilma Jurgutienė,
pradinio ugdymo mokytoja

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos