EN / LT

Mergaičių kvadrato varžybos

Informacija atnaujinta: 2018-11-08

IMG 2397

Kretingos Pranciškonų gimnazijos sporto salėje vyko 2018/2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių rajono bendro ugdymo miesto ir kaimo vietovių mokyklų mergaičių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Kartenos mokyklos – daugiafunkcio centro, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Simono Daukanto progimnazijos, Pranciškonų ir Vydmantų gimnazijų komandos.

Bendro ugdymo kaimo mokyklų grupėje mūsų gimnazijos atstovės įveikė visas varžoves, nugalėdamos Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos komandas. Finale gimnazijos sportininkės susitiko su Pranciškonų gimnazijos komanda. Po atkaklios ir permainingos kovos, rezultatu 2:1, pajėgesnės buvo kretingiškės, vydmantiškėms teko džiaugtis antra vieta, trečios liko - Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos komanda.

Varžybų nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos Kretingos sporto mokyklos medaliais ir komandinėmis taurėmis.

Gimnazijos mergaičių kvadrato komanda kaimo vietovių mokyklų grupėje, tapusios nugalėtojomis, iškovojo teisę žaisti 2018/2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, kurios vyks lapkričio 23 dieną Telšiuose.

Komandoje žaidė: šeštokės – Liepa Bracaitė, Lūna Pilipčiuk, Diana Tomaj, Aistė Buliauskaitė, Minija Lazdauskaitė, Kamilė Vičiūtė, penktokės – Kotryna Vainutytė, Karina Mykhailiv, Ernesta Razmaitė ir Marija Briedė.

Sveikiname pirmos ir antros vietos laimėtojas.

Kūno kultūros mokytojas
Romualdas Mažionis

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos