EN / LT

PENKTOKŲ KRIKŠTYNOS

Informacija atnaujinta: 2018-11-21

IMG 20181109_170034

Paskutinį rudens mėnesį, kai ima greitai temti ir ilgėja vakarai, mes, septintokai, nusprendėme, kad jau pats tinkamiausias laikas suteikti penktokams krikštą bei priimti juos į garbingą antrosios mokymosi pakopos mokinių būrį. Kad penktokai pasijustų jau šio to verti ( juk jie jau nebe pradinukai!) suorganizavome jiems smagų Helovyno vakarėlį.

Jau aktų salės aplinka su virš galvų skraidančiais juodai apsisiautusiais vaiduokliais susirinkusius nuteikė netikėtoms staigmenoms. Taigi pirmasis iššūkis penktokams – orientacinės varžybos. Gimnazijos patalpose buvo išslapstytos sunumeruotos rudeniškos dėlionės detalės su užuominomis. Suskirstyti į komandas penktokai turėjo surasti visas detales ir iš jų sudėlioti dėlionę. Vėliausiai atlikusiai užduotį komandai teko atlikti bausmę – sušokti ančiukų šokį.

Po šių varžybų vyko smagūs Helovyno šokiai, kuriuos vedė septintokės šokėjos. Šitaip pasilinksminus ir gerokai apšilus atėjo laikas ir rimtesnėms užduotims. Todėl penktokų intelektui patikrinti buvo suorganizuotas protų mūšis. Per 7 minutes jie turėjo atsakyti į 10 linksmų, įdomių ir suktų klausimų. Be abejo, laimėjusi tokį mūšį komanda buvo apdovanota.

Galų gale atėjo laikas ir iškilmingai priesaikai. Penktokai turėjo prisižadėti garbingai saugoti penktoko vardą, būti ištikimi savo gimnazijai, gerbti vyresnius už save mokinius ( be abejo, ir dalykų mokytojus!). Na, o kokios gali būti krikštynos be diskotekos ir skanėstais nukrauto vaišių stalo? Aišku, neapsiėjome be šių visiems mokiniams malonių dalykų. Juk po tokių didelių išbandymų ir patikrinimų ne pro šalį pasistiprinti ir atsipalaiduoti.

Taigi penktokų krikštynos praėjo smagiai ir įdomiai. Mes ne tik gerai praleidome vakarą, bet ir labiau vieni kitus pažinome, susidraugavome.

Kamilė Pulokaitė, 7 kl.

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos