EN / LT

TĖVŲ FORUMAS

Informacija atnaujinta: 2018-12-27

„SNIEGO GNIŪŽTĖS" ĮTAKA ŠEIMAI, MOKYKLAI, BENDRUOMENEI

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijoje vyko tėvų forumas „Sniego gniūžtės" įtaka šeimai, mokyklai, bendruomenei". Buvome pakviesti ir mes - mūsų gimnazijos „Bendraamžių" klubo nariai ir keletas tėvų.

Forume dalyvavo vienas iš „Sniego gniūžtės" programos įkūrėjų Jackas Irvinas su savo bendraminčiais. Forume buvo dalijamasi patirtimi kaip įtraukti tėvus į bendruomenės veiklą. Viena iš puikių priemonių – tėvų įsitraukimas į „Sniego gniūžtės" programą - dalyvauti organizuojamose prevencinėse stovyklose, buvimas kartu su savo vaiku.

Susitikimai su Jacku Irvinu vyksta kiekvienais metais. Štai 2018 m. gegužės 22 d. Vydmantų gimnazijoje įvyko regioninė konferencija – praktikumas „Su didele galia ateina ir didelė atsakomybė", kurioje dalyvavo daugiau nei septyniasdešimt tarptautinės prevencinės programos „Sniego gniūžtė" programos vadovų iš Kretingos r. Vydmantų, Darbėnų, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijų bei Klaipėdos SG skyriaus, tėvai bei mokytojai.

Programa „Sniego gniūžtė" nepraranda savo populiarumo, ir kas kartą ji atrieda atsinaujinusi, įgavusi jėgų ir turinti naujų idėjų.

Irena Grabienė,
„Bendraamžių" klubo koordinatorė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos