100 dienelių mokykloje

Informacija atnaujinta: 2019-03-07

IMG 20190301_081145

Gimnazijos pirmokai jau žengė šimtąjį žingsnelį per Mokslo ir Žinių šalį. Pasidžiaugti mūsų darbeliais ir pasiekimais, kartu pasilinksminti atėjo tėveliai, gimnazijos direktorė, pavaduotoja, bibliotekos vedėja, specialioji pedagogė.

Svečiai buvo pakviesti į muzikos kabinetą. Ten pirmokai su muzikos mokytoja Inga muzikavo: grojo dūdelėmis, dainavo daineles, plojo ritmą grupėse. Tą dieną buvo transporto priemonių tema. Mokiniai ,,važiavo" automobiliais, dviračiais, traukiniais ir kitomis transporto priemonėmis.

Po muzikos pamokos pirmokai su svečiais ėjo į aktų salę, kur vyko užsiėmimas apie senovę. Ten laukė mokytojas, kuris pasakojo vaikams, kaip pasigaminti nendrines švilpynes, groti su jomis, supažindino su įvairiais senoviniais žaidimais. Pirmokai ir jų tėveliai žaidė šiuos žaidimus, o užsiėmimo pabaigoje kiekvienas mokinys gavo po nendrinę švilpynę.

Diena tęsėsi pirmokų klasėje. Ten mokiniai atliko matematikos ir lietuvių kalbos užduotis, deklamavo eilėraščius, sekė, vaidino rusų liaudies pasaką ,,Ropė".

Į svečius atėjo gimnazijos specialioji pedagogė Rasa, kuri pasveikino mokinius, dalyvavusius konkurse.

Pirmokų tėveliai savo vaikus pasveikino didžiuliu tortu su užrašu ,,100 dienelių mokykloje", o mokytoja prisiminimui kiekvienam pirmokui įteikė atviruką – kortelę.

Mokiniai buvo labai laimingi! Ši diena liks pirmokų mintyse ir mažose širdelėse. Jie suprato, kad yra pilnateisiai Vydmantų gimnazijos mokiniai, kurie baigė pirmąjį pusmetį.

Pradinio ugdymo mokytoja
Jolanta Salienė