EN / LT

Po mokytojo dienos

Informacija atnaujinta: 2011-10-16

Šviesus įspūdis. todėl, kad mūsų mokiniai moka ir gali gražiai ir prasmingai pasveikinti mokytojus. Taip šiemet ir buvo, kai kiekviena klasė parengė sveikinimą remdamasi auklėtojos atsiminimais apie vaikystę ir sukūrė įspūdingą „Atsiminimų karuselę", kurią suko vienuoliktokė Viktorija Š. ir penktokas Nedas J.

Per mokytojų „langą" laikas labai greitai bėgo, kada mokytojai prisiminė savo pirmąjį mokytoją ir mintimis siuntė jiems pačius gražiausius padėkos žodžius. O mokyklos foje papuošė ne tik mokinių piešti, bet ir mokytojų sukurti pirmųjų mokytojų

(dailės mokytojos Reginos sumanymas) portretai. Šventė baigėsi konkursu viktorina „Protų mūšis", kurį organizavo dvyliktokai. Laimėjo, kaip ir dera, mokytojų komanda.

Nuoširdus šurmulys, gėlės, nekasdieniška kasdiena – šios Mokytojo dienos motyvas, nuteikiantis ramiam ir kūrybiškam darbui. Ir ačiū dvyliktokams, jų auklėtojai, vienuoliktokams ir visiems tiems, kas šią šventę kūrė.

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Informuojame

Skelbiamas Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos sporto salės nuomos viešasis konkursas.
Konkurso sąlygos >>>

Nuorodos