EN / LT

RAJONINĖ VIKTORINA ,,LIETUVOS GAMTA“

Informacija atnaujinta: 2019-03-21

IMG 20190315_123552

Kovo 15 dieną Vydmantų gimnazijoje vyko 3-4 klasių mokinių rajoninė viktorina ,,Lietuvos gamta". Nuo pat ryto įvairiaspalviais gėlių žiedais papuoštoje aktų salėje šurmuliavo vaikai iš Kretingos rajono bei Palangos mokyklų ir kartu su pavasariu budino gamtą. Viktorinoje dalyvavo 5 mokinių komandos: ,,Jūrininkų" – iš Palangos pradinės mokyklos, ,,Gamtos bičiulių" – iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Kretingos mokyklos-darželio – ,,Žibutiškių", Jokūbavo A. Stulginskio daugiafunkcio centro – ,,Gamtos pėdsekių" bei šeimininkų – Vydmantų gimnazijos komanda – ,,Giliukai". Šio renginio sumanytoja – pradinio ugdymo 4 klasės mokytoja Vilma Jurgutienė, organizuojanti viktoriną jau antrus metus. Renginio viešnia – Kretingos PŠC neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Rima Ramoškienė.

Eilėraščių posmais, atveriančiais neišsemiamą gamtos temą, viktoriną pradėjo organizatoriai – Vydmantų gimnazijos 4-os klasės mokiniai: Karina Pročuchanova, Kotryna Maciūtė ir Laurynas Ilgaudas, kuris talkino mokytojai ir drąsiai vedė renginį. Viktorinos dalyvius pasveikino ir sėkmės visiems palinkėjo Vydmantų gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė. Šventinę nuotaiką dovanojo mažieji Vydmantų gimnazijos dainorėliai ir šokėjėliai. Jaunučių ansamblis (vadovė – muzikos mokytoja Inga Kutelienė) padainavo nuotaikingą dainelę apie ,,Musę – vilko pusę", o 1-5 klasių šokių grupė ,,Trepsiukai" (vadovė – šokių mokytoja Vilma Petrošienė) pašoko smagų ,,Kaubojišką" šokį.

Pirmoji, nekantriausiai laukta viktorinos užduotis – komandų prisistatymai, kurie džiugino ne tik viktorinos dalyvius, bet ir žiūrovus. Mokiniai savo išradingumą demonstravo pagalbon pasitelkę eilėraščius, dainas bei inscenizaciją.

Viktorinos dalyviai turėjo puikią galimybę pasitikrinti savo žinias apie mus supantį paslaptingą gamtos pasaulį. Įvairios viktorinos užduotys: atsakyti į klausimus, atpažinti medžius, žvėris ir gyvūnus, išspręsti kryžiažodžius, surasti paukščių pavadinimus, suklijuoti dėlionę ir parašyti paukščių pavadinimus, surinkti pabirusius mįslių skiemenis ir žodžius, užrašyti mįsles ir jas įminti, skatino komandų narių aktyvumą ir sumanumą.

Pertraukos metu viktorinos dalyvius ir žiūrovus pakvietė pažaisti Vydmantų gimnazijos ,,Bendraamžių" klubo (vadovė – etikos mokytoja Irena Grabienė) nariai: Arsenija Judžentaitė, Eglė Bracaitė ir Vesta Beržanskaitė.

Viktorina tęsėsi apie pusantros valandos. Po įnirtingos kovos 1-3 vietos laimėtojais tapo: Palangos pradinės mokyklos komanda ,,Jūrininkai" (I vieta), Vydmantų gimnazijos ,,Giliukai" (II vieta), Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos komanda ,,Gamtos bičiuliai" (III vieta). Visiems komandų dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės, o juos paruošusioms mokytojoms – renginio partnerio – Kretingos PŠC pažymos.

Gamtos mylėtojai, dar kartą įrodę neginčijamą tiesą, kad ,,Gamta – visų namai", o Lietuvos gamta – neapsakomo grožio, atsisveikino ne ilgam – iki kitų metų.

Mokytoja Vilma Petrošienė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos