EN / LT

NAUDINGA IR ĮDOMU - DIENA BE PAMOKŲ

Informacija atnaujinta: 2019-05-12

2

Gegužės 4-tos dienos rytą, mes - septintos klasės mokiniai, važiavome į Kretingą. Autobusu atvykę į miestą, pėsčiomis nužygiavome į Kretingos Priešgaisrinę Gelbėjimo Tarnybą – Šv. Florijono dienos paminėjimą. Deja, tą dieną oras buvo nepalankus, todėl visi gūždamiesi nuo stipraus vėjo ir smulkios dulksnos, stengėmės nukakti ten kuo greičiau. Gaisrinėje atlikome įvairias judrias komandines užduotis, atsakinėjome į klausimus apie gaisrų pavojus, gelbėjimosi daiktus bei gaisrų prevenciją. Vėliau apžiūrinėjome ugniagesių amuniciją ir karstėmės po gaisrininkų automobilius - gaisrines. Buvo labai smagu ir įdomu.

Laikydamiesi plano, nepaisant niūraus oro, patraukėme link Kretingos Žiemos sodo ir muziejaus. Ten mus pasitiko gidė ir aprodė nuostabų Kretingos dvarą, supažindino, o gal kai kam ir priminė, jo painią istoriją. Apžiūrėjome ir patį Žiemos sodą, augalai ten yra ypatingo grožio ir išskirtinumo, visi jie be galo gražūs.

Pasibaigus ekskursijai, papietavome, pasivaikščiojome po Kretingą ir savarankiškai grįžome į namus. Ši trumpa išvyka buvo labai įdomi ir kupina veiklos. Mes daug ką pamatėme, sužinojome ir smagiai praleidome laiką.

7 klasės mokinė Kamilė Pulokaitė

ES projektai

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos