EN / LT

SOLIDARUMO BĖGIMAS

Informacija atnaujinta: 2019-10-24

IMG 4061

Jau šeštąjį rudenį iš eilės šimtuose Lietuvos mokyklų tūkstančiai moksleivių bėga tam, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčia solidarumą ir renka paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Mūsų gimnazija jau penktus metu iš eilės dalyvauja Solidarumo bėgime ne vien tik dėl piniginių lėšų surinkimo, bet ir dėl vaikų skatinimo būti geresniais, tolerantiškesniais ir nuo mažens mokytis padėti aplinkiniams. Šių metų bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos organizacijos „Gelbėkit vaikus" vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei padėti Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams su negalia. Solidarumo bėgime dalyvaujantys moksleiviai galėjo ieškoti „rėmėjų", sutinkančių vaikams paaukoti pasirinktą sumą už kiekvieną bėgiko nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą. Bėgimo metu mokytojai fiksavo kiekvieno moksleivio nubėgtus kilometrus, fiksavo laiką. Taip vaikai, vedini kilnių tikslų, buvo skatinami nubėgti kuo daugiau kilometrų, o kartu ir pasiekti savo asmeninį bėgimo rekordą.

Mūsų gimnazijoje Solidarumo bėgimo renginys prasidėjo aštuntokių vedama mankšta. Fizinio ugdymo mokytojų iniciatyva - pirmas ratas buvo bėgamas laikui. 1-4 klasių grupėje I vieta atiteko Urtei Mackevičiūtei (4 kl.), II vieta – Viliui Razmai (4 kl.) , III vieta - Nedui Paškevičiui (3 kl.). Vyresniųjų bėgikų tarpe - I vietą laimėjo Martynas Staponas (1G kl.), II vietą - Matas Mackevičius (8 kl.), III vietą - Ugnius Paškevičius (8 kl.). Ištvermingiausias ir daugiausiai Solidarumo ratų išbėgo Jokūbas Jocius (8 kl.) – net 10.

Džiugu, kad akcijoje dalyvavo ir tėveliai.

Iš viso Solidarumo bėgime dalyvavo 125 mokiniai, surinkta 145 eurai, kurie bus išsiųsti ,,Gelbėkit vaikus" organizacijai.

ES projektai

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos