EN / LT

„MOKYKLOS – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖS"

Informacija atnaujinta: 2020-01-17

europos parlamentas_logo

PROJEKTAS „MOKYKLOS – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖS"

2019-2020 M. M.

Kretingos r. Vydmantų gimnazija dalyvauja MEPA projekte.

Projekto tikslas – ugdyti pilietiškumą ir europietiškumą, skatinti ES veiklos ir sprendimų poveikį piliečiams supratimą.

Už projekto įgyvendinimą gimnazijoje atsako vyresnieji ambasadoriai (MEPA gimnazijoje vadovas – geografijos mokytojas metodininkas Vilius Adomaitis, mokytojos – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė – Indrė Ivoncienė, socialinė pedagogė Simona Brazdeikienė) ir jaunesnieji ambasadoriai ( Beta Augustė Rogačiovaitė, Raminta Prokapaitė, Tauras Jurgutis, Nojus Maskvytis, Simonas Venclovas, Arsenija Judžentaitė, Vesta Beržanskaitė)

 MEPALietuva

Projekto metu vyks teminės pamokos, renginiai – debatai, diskusijos, protmūšiai, paskaitos, rašinių ar piešinių konkursai ar pan. Gegužės mėnesį bus organizuojama Europos dienos šventė, į kurią įsitrauks visa gimnazijos bendruomenė.

Gimnazijos bibliotekoje yra steigiamas ES informacijos centras – kaupiami su ES ir Europos Parlamento tematika susiję leidiniai ir informacijos šaltiniai. Projekto veiklos bus viešinamos gimnazijos tinklalapyje, Facebook tinkle, vietinėje žiniasklaidoje.

Dalyvavimas projekte – puiki galimybė varžytis su kitomis gimnazijomis dėl projekto prizų (kelionių į Strasbūrą ir Briuselį). Tad linkime gimnazijos bendruomenei aktyviai įsitraukti į projekto veiklas, patirti naujų įspūdžių ir laimėti pagrindinį prizą. #MEPALietuva

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos