EN / LT

7 ir 9B klasės mokinių išvyka į Klaipėdą

Informacija atnaujinta: 2011-11-01

2011 metų spalio 21 dieną, 7 ir 9 b klasės mokiniai (su klasių vadovėmis Ieva Latakiene ir Jolanta Žaliauskiene) vyko į Klaipėdą, poilsio ir pramogų centrą „Akropolis". Ten turėjo galimybę pasigrožėti Sankt Peterburgo vaškinių figūrų muziejaus ekspozicijų fondo paroda, kurioje eksponuojamos 35 natūralaus dydžio įžymybių skulptūros. Taip pat žiūrėti bei vertinti lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia".

Tik atvykus į prekybos centrą nuėjome apžiūrėti vaškinių statulų parodos. Gražiosios Egipto karalienės Nefertitė ir Kleopatra, ledi Diana, diktatoriai Hitleris, Stalinas ir Fidelis Kastro, garsiausi Holivudo aktoriai, tarp kurių - Arnoldas Švarcnegeris ir Bradas Pitas, „The Beatles" ketvertukas, Kolumbas, Gagarinas ir daugybė kitų pasaulio garsenybių.

Štai kaip keletą jų atrodė:

Pasivaikščiojus ir pasigrožėjus skulptūromis, atėjo metas eiti į kino teatrą.

Pakeliui nusipirkome saldžių užkandžių:

Auklėtojoms nupirkus bilietus į filmą "Tadas Blinda. Pradžia", atėjo metas eiti į kino salę.

Buvome daug girdėję apie šį filmą, todėl jį išvysti buvo labai smalsu bei įdomu.

tadas-blinda2

"Tadas Blinda. Pradžia" scenarijų, remdamasis Rimanto Šavelio romanu, bei Tado Blindos giminaičių išsaugotais archyvais, parašė scenaristas Jonas Banys. Tai filmas apie Žemaitiją prieš pat Didįjį lietuvių sukilimą ir laikotarpio sukrečiančius įvykius. Istorija apie legendinio svieto lygintojo Tado Blindos jaunystę. Filmas visiems labai patiko. Laukiame kitų išvykų!

9 b klasės mokinė
Liveta Pocytė ir
mokytoja Ieva Latakienė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Informuojame

Skelbiamas Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos sporto salės nuomos viešasis konkursas.
Konkurso sąlygos >>>

Nuorodos