EN / LT

Helovyno šventė

Informacija atnaujinta: 2011-11-07

DSCF0063

2011 m. spalio 27 d. Vydmantų vidurinėje mokykloje nuaidėjo, nuūžė šiurpus, gąsdinantis, griausmingas, bet tuo pačiu ir komiškas renginys „Helovynas". Šią šventę organizavo Dramos būrelis (vadovė Ieva Latakienė).

Renginyje galėjo dalyvauti visi mokiniai, nepabijoję įžengti į salę – „Siaubo namą", kur aidėjo gąsdinantys garsai. Be to, kiekvienas dalyvis privalėjo išsitraukti sau bilietą – akmenuką iš įtartinai tąsaus skysčio. Ryžtingieji ir bebaimiai, įvykdę užduotis, pateko į šventę.

Renginio vedėjos – trys raganos, stebinusios žiūrovus savo šmaikštumu, įžūlumu bei sumanumu. Vyriausioji ragana – išmintingoji, rasdavo išeitį iš visų painių klausimų bei problemų. Antroji – kulinarė, demonstravo savo gebėjimus burtų bei įvairių eleksyrų gamyboje. Jauniausioji – kvailutė, kuriai viskas nuolat nesisekdavo. Laumės demonstravo savo gyvenimo įgūdžius: elgseną, mitybą, pomėgius. Betarpiškai bendravo su žiūrovais: rinko sumaniausią, gražiausią, drąsiausią mokinį salėje. Raganoms nuolat padėdavo pagalbininkai: vienuoliai, numirėliai, giltinė, juodosios našlės.

Šventės kulminacija: raganos nusprendė nebevalgyti žmonių, o gyventi su jais draugiškai. Šį ryžtą vainikavo daina „Šoka basos raganaitės", kurios metu žmonės galėjo šokti su tamsiosiomis jėgomis be baimės ar grėsmės. Po renginio vyko šokiai.

Ieva Latakienė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Informuojame

Skelbiamas Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos sporto salės nuomos viešasis konkursas.
Konkurso sąlygos >>>

Nuorodos