EN / LT

Draugystė su knyga

Informacija atnaujinta: 2012-04-05

Knyga – žinių ir išminties šaltinis. Norint susidraugauti su knyga reikia ne tik daug skaityti, bendrauti su vaikais, kurie daug skaito bei dalinasi įspūdžiais apie perskaitytas knygas, bet ir iš anksto ruoštis Knygos šventei.

 

Mokyklos vestibiulį papuošė spalvingas aitvaras su visų pradinukų pieštomis pirmosiomis vardų raidėmis. Visi vaikai kūrė Kamuoliuko pasakas. O pačios gražiausios istorijos buvo surinktos ir sudėtos į knygą ,,Kamuoliuko pasaka". Šią knygą mums padovanojo bibliotekos vedėja B. Trakimienė.

Kovo 26 dieną mokyklos bibliotekos vedėja B.Trakimienė pakvietė pradinukus į tradicinį renginį, skirtą paminėti Knygos dieną. Pasiklausėme nuotaikingos dainelės. Taip pat buvo apdovanoti puikiai besimokantys pradinių klasių mokiniai. Aktų salėje buvo surengta H. K. Anderseno knygų paroda.

Renginyje vaikai sužinojo: kada atsirado knygos, kokios jos buvo senovėje, kaip atkeliavo knyga pas mus. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, sužinojo apie H. K. Anderseno vaikystę. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti padėkos raštais.

Žinių ir išminties mokiniai toliau semsis iš nuostabių knygų.

Mokytoja Vilma Jurgutienė

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Informuojame

Skelbiamas Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos sporto salės nuomos viešasis konkursas.
Konkurso sąlygos >>>

Nuorodos