EN / LT

Tarpzoninės krepšinio 3x3 varžybos

Informacija atnaujinta: 2012-04-26

Balandžio 21 dieną Vydmantų vidurinės mokyklos sporto salėje vyko 2011 /2012 mokslo metų Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų merginų ir vaikinų (gimusių 1995 m. ir jaunesnių) tarpzoninės krepšinio 3x3 varžybos. Teisę dalyvauti šiose varžybose iškovojo ir Vydmantų vidurinės mokyklos komandos, tapusios zoninių krepšinio varžybų nugalėtojomis.

 Merginų grupėje pirmame susitikime žaista su Tauragės rajono Gaurės pagrindinės mokyklos komanda, rezultatu 14:5 pajėgesnės buvo mūsų krepšininkės. Antrame ture dėl pirmos vietos rungtyniauta prieš Platelių gimnazijos (Plungės rajonas) krepšininkes, pajėgesnės buvo varžovės, nugalėjusios vydmantiškes rezultatu 8:6. Plateliškės nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojomis. Antroje vietoje liko vydmantiškės, trečioje – Gaurės pagrindinės mokyklos atstovės. Mokyklos garbę gynė 7 klasės mokinės: Karolina Kelpšaitė, Gintarė Andrijauskaitė, Agnė Vaičikauskaitė ir Alina Potraitė.

Mokyklos vaikinų komanda rungtyniavo su Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos (Šilalės rajonas), Nevarėnų vidurinės (Telšių rajonas) ir Žemalės pagrindinės mokyklų (Mažeikių rajonas) komandomis. Pirmo ir antro turo varžybose žaista prieš Nevarėnų ir Žemalės krepšininkus. Pajėgesni buvo vydmantiškiai, nugalėję rezultatu 7:6 ir 14:6. Dėl pirmos vietos susitikta su Laukuvos gimnazijos krepšininkais, pajėgesni buvo varžovai, įveikę mūsų krepšininkus 13:9. Šilalės rajono moksleiviai nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojais. Antroje vietoje liko – Vydmantų mokyklos krepšininkai, trečioje – Nevarėnų, ketvirtoje – Žemalės mokyklos atstovai. Rajonui ir mokyklai atstovavo 9a klasės mokiniai: Eimantas Stonkus, Deivydas Brazauskas ir dešimtokai: Romualdas Gužys, Aivaras Bražinskas.

Komanda nugalėtoja buvo apdovanota Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Vydmantų vidurinės mokyklos taure ir diplomu, žaidėjai – medaliais.

Tarpzoninių varžybų nugalėtojai įgijo teisę dalyvauti finaliniame etape.

Kūno kultūros mokytojas
R.Mažionis

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Darbuotojų poreikis

Vykdomi projektai, programos

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:3
Vakar:22
Šį mėnesį:411
Praėjusį mėnesį:1042
Šiais metais:11135
Šiandiena psl. peržiūrų.:3859
Šį mėnesį psl. peržiūrų:14733

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos