EN / LT

„Snaigė“ mokykloje

Informacija atnaujinta: 2012-05-09

Nors už lango gegužės mėnuo ir jau pavasario gaiva skverbiasi visur, kur tik įmanoma, mūsų mokykloje šeštadienį sūkuriavo snaigės. Žinoma, tai nebuvo tikros snaigės ir netirpo jos nuo mūsų juoko, džiaugsmingų apsikabinimų, draugiško širdžių plakimo...

 Mokykloje vyko „Snaigės" stovykla, sukvietusi 5 – 7 klasių mokinius į bendrą pasibuvimą, kuriame mokomasi būti savarankiškais, turėti daug draugų, vykdyti įvairią veiklą.

Šiuo laikotarpiu mokiniams labai svarbu suteikti žinių apie narkotines medžiagas, jų vartojimo pasekmės, ugdyti pasitikėjimo, savivertės, savianalizės, bendravimo įgūdžius. Todėl visas renginys buvo orientuotas į tai, kad galima linksmai leisti laiką be psichotropinių medžiagų.

Šioje stovykloje „Bendraamžiai" – „Sniego gniūžtės" vadovai vedė programą jaunesniems, buvo dirbama grupėmis, aptariamos vaikams svarbios temos, analizuojamos situacijos, vedami seminarai.

Stovykloje buvo stengiamasi sudaryti sąlygas geriau pažinti save, stiprinti mokinių ir suaugusių tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, pagrįstą tarpusavio supratimu, pagarba, tolerancija kiekvieno dalyvio asmeniui ir jo nuomonei.

Irena Grabienė,
etikos mokytoja metodininkė

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Informuojame

Skelbiamas Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos sporto salės nuomos viešasis konkursas.
Konkurso sąlygos >>>

Nuorodos