EN / LT

Puiki diena mini zoologijos sode

Informacija atnaujinta: 2012-06-06

Pagaliau atėjo laukta diena! 1b klasės mokiniai aplankė mini zoologijos sodą.

Tik atvykus, įvairiais balsais mus pasitiko didelis būrys gyvūnų: poni arkliukai, asilai, lamos, kupranugariai, dėmėtieji elniai, danieliai, Škotiškos karvės, Kamerūno ožkos bei avys, Vietnamo ir Mangalica kiaulės, šernai, stirnos, Beneto kengūros, dekoratyviniai triušiai, dygliatriušiai, jūros kiaulytės, dryžuotieji mangustai, paprastieji bei ilganosiai meškėnai, įvairių rūšių beždžionės, Korsako ir juodsidabrės lapės, pilkieji vilkai, dryžuotosios hienos, paprastosios lūšys, rudoji meška. Taip pat išvydome miškines, nendrines ir amūrines kates, liūtus, tigrus, jaguarus, pumas, leopardus.

 Gausu mini zoologijos sode ir paukščių. Mus džiugino mažieji ir didieji apuokai, naminės, liepsnotosios ir baltosios pelėdos, stepinis erelis, paprastasis suopis. Įvairių rūšių fazanai: auksiniai, sidabriniai, karališkieji, ausytieji, medžiokliniai. Stebino ir kiti paukščiai: povai, stručiai, pilkieji garniai, gervės, rausvieji pelikanai, antys, žąsys, kelių rūšių papūgos, juodosios gulbės.

Įdomu buvo stebėti, kuo gyvūnai maitinasi, kaip jie ,,ginasi" nuo karščio... Gyvūnai taip pat stebėjo mus: vieni tik pažiūrėjo ir pasislėpė pavėsyje, kiti mielai mus sveikino savo ,,kalba", treti pyko, kad drumsčiame jų ramybę, o dar kiti ramiai gulėjo savo urvuose ir nekreipė dėmesio į smalsius lankytojus.

Mini zoologijos sode įgijome naujų žinių apie gyvūnus, patyrėme daug džiugių emocijų, smagiai praleidome laiką...

Mokytoja Vilma Jurgutienė

 

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Darbuotojų poreikis

Vykdomi projektai, programos

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:2
Vakar:22
Šį mėnesį:410
Praėjusį mėnesį:1042
Šiais metais:11134
Šiandiena psl. peržiūrų.:3842
Šį mėnesį psl. peržiūrų:14716

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Informuojame

Susipažinkite su naujais Kretingos r. Vydmantų gimnazijos nuostatais
nuostatų projektas --->>>

Tvarkaraščiai

Nuorodos