,,GRAŽIAUSIAS ŽODIS – LIETUVA“

Informacija atnaujinta: 2019-03-04

Gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas ,,Gražiausias žodis – Lietuva". Pradinių klasių mokiniai rašė tekstus apie savo tėvynę – Lietuvą. Visi dalyviai labai stengėsi. Tekstus reikėjo parašyti ne tik gražiai ir tvarkingai, bet ir be klaidų. Atsižvelgiant į dailaus rašto reikalavimus, buvo išrinkti nugalėjai.

Net 13 pradinukų apdovanoti diplomais.

Tikimės, kad šis konkursas paskatins ir kitus mokinius stengtis aiškiau, gražiau ir tvarkingiau rašyti.

Vilma Jurgutienė,
pradinio ugdymo mokytoja

ŽURNALŲ SKYRELIS "AŠ SKAIČIAU - SKAITYK IR TU"

Informacija atnaujinta: 2019-02-04

Kviečiame visus į ,,Moe's užeigoje" esantį žurnalų ir knygų kampelį. Ten galite pavartyti ir paskaityti naujus ir nebe naujus žurnalus bei knygas jaunimui. Čia galite rasti žurnalų apie gamtą, mokslą, istoriją, karių gyvenimą.

Žurnalų skyrelis ,,Aš skaičiau- skaityk ir tu" yra nuolat papildomas naujais leidiniais. Žurnalų galite rasti ir gimnazijos bibliotekos skaitykloje.

Užeigos bibliotekėlę galima praturtinti ir iš namų atneštais perskaitytais žurnalais bei knygomis. Tai būtų lyg ,,keliaujanti bibliotek".

Maloniai kviečiame domėtis, skaityti ir dalintis su draugais.

Prašome leidinius skaityti vietoje

Bibliotekininkė
V. Bražinskienė

Baigėsi akcija ,,Knygų Kalėdos"

Informacija atnaujinta: 2019-02-04

Gimnazijos bibliotekoje akcijos „Knygų Kalėdos" metu dovanų naujos knygos

Viso gauta 49 knygos.

AČIŪ visiems dovanojusiems knygas.

EDUKACINĖ PAMOKĖLĖ VYDMANTŲ KAIMO BIBLIOTEKOJE

IMAG7446

Ketvirtokai svečiavosi Vydmantų kaimo bibliotekoje, kur vyko edukacinė pamokėlė ,,Kūčių, Kalėdų tradicijos ir papročiai". Pamokėlę pravedė bibliotekos darbuotojos Romutė Girskienė ir Milda Rogačiovienė.

Skaityti daugiau

AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS 2018“

Informacija atnaujinta: 2019-01-06

Vydmantų gimnazijos biblioteka kviečia visą gimnazijos bendruomenę prisidėti prie visoje šalyje skelbiamos

AKCIJOS „KNYGŲ KALĖDOS 2018“

Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Kasmet vis pilnėjančios apskričių, viešųjų centrinių bibliotekų ir kaimo filialų, mokyklų bibliotekų lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau šimtams žmonių visoje Lietuvoje tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą.

Skaityti daugiau

Naujos knygos bibliotekoje jau laukia savo skaitytojų

Informacija atnaujinta: 2019-01-06

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus" organizavo renginį „Vaikų bibliotekėlė 2018". Renginio metu fondo savanoriai dovanojo geriausių vaikiškų knygų rinkinius visoms rajono įstaigoms, kuriose yra vaikiškų knygų bibliotekos – vaikų darželiams, ligoninėms, mokykloms, daugiafunkciniams centrams... Šio fondo dėka naujomis, dar spaustuvės dažais tebekvepiančiomis knygelėmis pasipildė ir mūsų biblioteka. Gavome 9-ių skirtingų pavadinimų 18 egzempliorių knygų jaunesnio ir vidutinio amžiaus skaitytojams. Tai grožinė įvairaus žanro ( prozos ir poezijos) literatūra – apsakymai, pasakos, eilėraščiai... Visos jos išleistos 2017-2018-ais metais.

2018 metų knygos rinkimai

logo

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Ši akcija buvo įtraukta į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą.

Metų knygos rinkimus inicijavo Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija ir ją rengia kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka.

SUSITIKIMAS SU SEIMO NARE AUŠRA MALDEIKIENE

2018-05-21-susitikimas

Gegužės 9-21 d. Kretingoje, vykstant Europos dienų minėjimo laikotarpiui „ES kultūros mozaika" , Kretinga sulaukė garbaus svečio – Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojos – Aušros Maldeikienės apsilankymo.

Skaityti daugiau

DAILAUS RAŠTO KONKURSAS ,,MANO GIMTINĖ – LIETUVA"

2018-03-08-dail-rasto-konkursas

Gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Mano gimtinė – Lietuva" . Pradinių klasių mokiniai rašė eilėraščius apie savo tėvynę - Lietuvą.

DALYVAVOME ŽAIDIME „KNYGOSŪKIS“

Informacija atnaujinta: 2019-01-06

Vydmantų kaimo bibliotekos vedėjos Romutės Girskienės pakviesti su mūsų trečiokais gimnazistais dalyvavome žaidime „Knygosūkis". Tai Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos projekto „Knygosūkis: žinok, skaityk, mėgaukis" dalis. Jo įgyvendinimui bibliotekos darbuotojai sukūrė stalo žaidimą „Knygosūkis", kuriame gali žaisti įvairaus amžiaus skaitytojai.

Darbuotojų poreikis

Naujienų užsakymas