EN / LT

„Study The World" forumas

Informacija atnaujinta: 2017-09-11

Šimtus galimybių mokytis užsienyje pristato pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas tarptautinių studijų forumas „Study the World". Geriausios Jungtinės Karalystės, Ispanijos, JAV ir Kanados aukštosios mokyklos, trumpalaikės akademinės programos moksleiviams, koledžai ir universitetai.

Galėsite akis į akį pabendrauti su užsienio mokslo įstaigų atstovais bei ekspertais ir sužinoti, kaip pasiruošti stojamiesiems, kaip pateikti paraišką, kaip gauti stipendiją. Iš pirmų lūpų išgirsite užsienyje studijavusių lietuvių patirtis ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Forume pranešimus skaitys Britų Tarybos vykdomasis direktoriaus seras Ciáranas Devane'as, patirtimi apie studijas užsienyje ir Fulbright stipendiją dalinsis lzinios.lt vyr. redaktorius, politikos ekspertas Evaldas Labanauskas, AMES generalinė direktorė, studijų užsienyje ekspertė Eglė Kesylienė ir kiti.

Visa programa www.ames.lt/studytheworld

Forumo tikslas – supažindinti Lietuvos moksleivius, studentus, tėvus su galimybėmis mokytis užsienyje ir padėti kiekvienam išsirinkti tai, kas tinka labiausiai.

„Study The World" forumas – NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius – ribotas, tad nedelskite ir registruokitės www.ames.lt/studytheworld

Forumą organizuoja AMES (VšĮ „American English School"), jau 25 metus aktyviai prisidedanti prie daugiakalbystės puoselėjimo Lietuvoje ir tarptautinių studijų skatinimo užsienyje. Esame nepriklausomų švietimo konsultantų komanda ir mūsų tikslas – kiekvienam kandidatui padėti pasirinkti tinkamiausią mokslo įstaigą ir studijų programą.

 

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Darbuotojų poreikis

Vykdomi projektai

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:32
Vakar:35
Šį mėnesį:404
Praėjusį mėnesį:993
Šiais metais:9364
Šiandiena psl. peržiūrų.:713
Šį mėnesį psl. peržiūrų:6953

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos