EN / LT

Gimnazijos taryba

Informacija atnaujinta: 2017-12-13

TIKSLAS:

Telkti gimnazijos bendruomenę pagrindinių  tikslų ir uždavinių įgyvendinimui, siekti kiekvieno gimnazijos bendruomenės nario asmeninės atsakomybės už gimnazijos veiklos rezultatus, siekti visų savivaldos institucijų glaudaus bendradarbiavimo.

MOKINIAI:

Emilija Rogačiovaitė,3G kl.,

Nedas Jurgutis, 3G kl.,

Laura Žvaginytė, 2G kl.,

Guoda Skripkauskaitė, 4 G kl.,

Akvilė Zagorskaitė, 3G kl.


5 MOKYTOJAI: Erika Beinoravičienė, Romualdas Mažionis, Jolanta Žaliauskienė, Inga Kutelienė, Rasa Embrasienė.

 
5 TĖVAI: Marius Šileika, Vilma Beržanskienė, Raimondas Bracas, Milda Gadeikienė, Egidijus Knieža

Gimnazijos mokinių taryba

Informacija atnaujinta: 2017-11-29

TIKSLAS:
Stiprinti mokinių savivaldą ir požiūrį į ją.

Prezidentė

Emilija Rogačiovaitė    3G kl.

 

Komiteto nariai

Nedas Jurgutis - 3G kl.
Laura Žvaginytė - 2G kl.
Guoda Skripkauskaitė - 4G kl.
Erika Kuizinaitė  - 4G kl.
Akvilė Zagorskaitė - 2G kl.

 

Gimnazijos Mokinių tarybos nariai

5 klasė - Liepa Barcaitė
              Agnė Skripkauskaitė

6 klasė - Jokūbas Jocius
              Laurynas Venclovas 

7 klasė - Augustė Vielavičiūtė
              Eglė Bracaitė

8 klasė - Beta Augustė Rogačiovaitė
              Saulė Mackevičiūtė

1G klasė - Klaudija Valinskaitė
                Akvilė Maciūtė

2G klasė - Laura Žvaginytė
                Karolina Narvilaitė

3G klasė - Emilija Rogačiovaitė
                Nedas Jurgutis

4Ga klasė - Guoda Skripkauskaitė

 

Tėvų komitetas

Informacija atnaujinta: 2017-11-29

TIKSLAS:
Plėtoti tėvų (globėjų/rūpintojų) bendradarbiavimą su dalykų mokytojais, klasių vadovais ir pagalbą mokiniui teikiančiais specialistais, ugdant mokinių asmenines kompetencijas.

Skaitykite plačiau >>>>

NARIAI:

1 klasė – Živilė Šiaulienė

2 klasė – Toma Mackevičienė

3 klasė – Rita Ilgaudienė

4 klasė – Asta Vainutienė

5 klasė – Inga Šileikienė

6 klasė – Julija Kucharskienė.

7 klasė – Vilma Beržanskienė

8 klasė – Milda Rogačiovienė

1G klasė – Kristina Macienė

2G klasė – Simona Juršienė

3G klasė – Milda Gadeikienė

4Ga klasė – Daiva Narmontienė

4Gb klasė – Ramunė Petrošienė

 

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Vykdomi projektai





Naujienų užsakymas

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:36
Vakar:43
Šį mėnesį:584
Praėjusį mėnesį:1435
Šiais metais:13388
Šiandiena psl. peržiūrų.:1268
Šį mėnesį psl. peržiūrų:10455

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos