Excursions in Lithuania

Informacija atnaujinta: 2013-09-23

Comenius project video.
Watch on YouTube -  http://youtu.be/Sm_sMUc-rAQ

Apie projektą rašo ,,Dialogas"

Informacija atnaujinta: 2012-10-26

iskarpa-is-Dialogo

Dienraštis – "Correio de Minho"

Informacija atnaujinta: 2012-10-21

Dienraštis – "Correio de Minho", 2012 m. rugsėjo 13
Sa de Miranda dalyvauja mainų programoje su viena iš Lietuvos mokyklų

Sa de Miranda vidurinė mokykla dalyvauja mainų programoje su viena iš Lietuvos mokyklų. Šios mokyklos dalyvauja dvišalyje Comenius projekte "Pasakojame Europai".

Skaityti daugiau

Dienraštis ‘‘Diario do Minho“

Informacija atnaujinta: 2012-10-21

002Vertimas iš laikraščio -''Diario do Minho", rugsėjo 13, 2012
Sa de Miranda mokykla džiaugiasi mokytojų ir mokinių iš Lietuvos apsilankymu

Iki rugsėjo 17, 20 mokinių ir 4 mokytojai iš Lietuvos lankysis mūsų mokykloje. Tarptautinio dvišalio partnerystės projekto tema - ,, Pasakojam Europai".

Skaityti daugiau

COMENIUS projektai – langas į pasaulį

Informacija atnaujinta: 2012-10-26

Vydmantų vidurinės mokyklos bendruomenė antrus metus vykdo tarptautinį dvišalį partnerystės projektą ,,Pasakojam Europai" (projektas finansuojamas Europos komisijos ir Švietimo mainų paramos fondo COMENIUS mokymosi visą gyvenimą programą 2011-2013m.). Mokyklos partneriai Portugalijos Bragos miesto Mirandos mokyklos bendruomenė.

Rugsėjo 7-18 dienomis dvidešimt 10-12 klasių mokinių ir keturios mokytojos pabuvojo saulėtoje Portugalijoje, kur susipažino su šios šalies kultūra, tradicijomis, papročiais.

Draugai portugalai paruošė įdomią, turiningą 12 dienų programą.

Pirmąją susitikimo dieną buvo aptartas projekto įgyvendinimas, sėkmės ir nesėkmės, ateities darbai. Mokyklos direktorius ir projekto vykdymo grupė pasveikino lietuvius ir palinkėjo produktyvaus darbo bei gerų įspūdžių seniausiame Portugalijos mieste Bragoje.

Mokiniai aprodė savo didelę, tvarkingą, šiuolaikišką mokyklą su chemijos, fizikos, biologijos laboratorijomis, teatro pastatu, sporto aikštynu, laisvalaikio zonomis. Su pasididžiavimu buvo pristatyti įvairūs projektai, kurie vykdomi bendradarbiaujant su kitomis šalimis.

Saulėtoji Braga laukia vydmantiškių

Informacija atnaujinta: 2012-09-03

Tarptautinis dvišalis partnerystės projektas ,,Pasakojam Europai,, (projektas finansuojamas Europos komisijos ir Švietimo mainų paramos fondo pagal COMENIUS mokymosi visą gyvenimą programą 2011-2013m.) Vydmantų vidurinėje mokykloje vėl intensyviai pradėjo savo veiklą.

Mokytojų vizitas Portugalijoje

Informacija atnaujinta: 2012-03-10

Užgavėnes sutikome Portugalijoje, Bragos mieste, kur vyko antrasis tarptautinio projekto „Pasakojam Europai" mokytojų susitikimas. Jame dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš seniausios Portugalijoje Schole de Miranda mokyklos bei Vydmantų vidurinės mokyklos projekto koordinatorė socialinė pedagogė Simona Brazdeikienė ir anglų kalbos mokytoja Eglė Paulikienė.

Pažintinis projekto koordinatorių susitikimas

Informacija atnaujinta: 2011-12-21

Europos komisija ir Švietimo mainų paramos fondas pagal COMENIUS mokymosi visą gyvenimą programą 2011-2013 m. finansavo parengtą tarptautinį dvišalį partnerystės projektą „PASAKOJAM EUROPAI" („UNITED STORIES FOR EUROPE").

PASAKOJAM EUROPAI

Informacija atnaujinta: 2011-12-09

COMENIUS

Europos komisija ir Švietimo mainų paramos fondas pagal COMENIUS mokymosi visą gyvenimą programą 2011-2013 m. finansavo parengtą tarptautinį dvišalį partnerystės projektą ,,PASAKOJAM EUROPAI" („UNITED STORIES FOR EUROPE"). Jo įgyvendinimui skirta 21 000 eurų dotacija. Projekto koordinatorė – vyr. socialinė pedagogė Simona Skiotytė.

Projekte dalyvauja dviejų Europos šalių - LIETUVOS bei PORTUGALIJOS mokyklos.

Partnerystės projekto metu, bendradarbiaudami su kolegomis iš Portugalijos, pedagogai ir mokiniai turės galimybę pažinti kitas kultūras, atskleisti savo šalies identitetą, tobulinti užsienio kalbų žinias, pasidalinti patirtimi, naujoviškomis mokymo praktikomis.