EN / LT

PERSONALINĖ GIMNAZISTĖS PARODA

Informacija atnaujinta: 2020-10-14

IMG 20200902_160119

Kretingos rajono švietimo centre vyko Vydmantų gimazijos mokinės Betos Rogačiovaitės personalinės parodos „Žmonės" atidarymas.

Ji įdomiai ir išsamiai pristatė savo dailės darbų prasmę, apibūdino kiekvieno paveikslo simboliką ir jausmus, kokie užplūdo juos tapant. Kiekvienas jaunosios kūrėjos paveikslas turi savo istoriją, savo išreikštą jausmą ir simboliką. Betos darbai bus eksponuojami ir Vydmantų bibliotekoje bei gimnazijoje.

Parodoje eksponuojami darbai tapyti 2019 - 2020 metais. Paveikslų tikslas-

perprasti žmogaus kūną, pavaizduoti jį gyvą, judesy, veiksme. darbuose vaizduojama kasdienė žmogaus buitis - namai, kiemas, įprasta, kažkur matyta, pažįstama aplinka.

Apie save Beta kalba taip : ,,2019 m. baigiau Kretingos meno mokyklą. Iškart po to, vasarą, namų rūsyje įsirengiau savo dirbtuves. Ten praleidžiu daug laiko, pradedant sveikinimų atvirukų darymu ar paveikslų tapymu, jų dažnai manęs paprašo dovanai. Man labai smagu, kai mano darbai randa vietą žmonių namuose, smagu, kad mano darbas jiems primins svarbią dieną ar datą. Vienas didesnių mano darbų buvo bažnyčios skulptūrų restauravimas, atnaujinau visas kalėdinėje prakartėlėje stovinčias skulptūras, jas perdažiau, taip pat užtaisiau sudužusias vietas, naudojau visas meno mokykloje įgytas žinias, t.y. keramikos ir tapybos. Taip pat esu dariusi Foto sienas miestelio šventei. Labai džiaugiuosi, kad meno mokyklos mokytojos mane pakviesdavo dalyvauti įvairiuose projektuose: piešėm ant pastatų sienų, žmonių veidų, darėm instaliacijas. Tokiuose projektuose ne tik puikiai praleisdavau laiką, bet ir įgijau patirties, platesnį suvokimą apie meno pasaulį. Net ir baigusi meno mokyklą toliau tobulinau įgūdžius, per tuos metus ir nutapiau didžiąją dalį parodos. Savo darbais esu užėmusi daug prizinių vietų įvairiuose konkursuose.''

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Vykdomi projektai, programos

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:22
Vakar:48
Šį mėnesį:1349
Praėjusį mėnesį:1151
Šiais metais:13400
Šiandiena psl. peržiūrų.:271
Šį mėnesį psl. peržiūrų:19323

ES projektai

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos