DVYLIKTOKAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS!

Informacija atnaujinta: 2021-05-25

1

Nors šie metai buvo neįprasti, nes daug laiko mokytasi nuotoliniu būdu, gegužės 20 d. ketvirtadienį, Vydmantų gimnazijoje dvyliktokams skambėjo paskutinis skambutis.

Kaip paskutinio skambučio šventę rengti mokyklose, sprendžia kiekvienos mokyklos vadovas, atsižvelgdamas į bendruomenės susitarimus, derindamas su savivaldybe. Tad kaip ir daugelis mokyklų, turinčių abiturientų, šiemet nemažą dalį šios įsimintinos šventės praleido lauke.

Vydmantų gimnazijos abiturientai, kaip ir kasmet, nustebindami mokyklos bendruomenę, šįkart į paskutinį skambutį atvyko krovininiu vilkiku, apsirengę statybininkais bei nešini statybine atributika. Oras buvo itin palankus fotosesijai, netilo juokas, skleidėsi pakili nuotaika. Vėliau šventės šurmulys, laikantis viešiems renginiams nustatytų saugumo sąlygų, persikėlė į gimnazijos aktų salę. Dvyliktokus sveikino gimnazijos pavaduotoja ugdymui Bronė Kietelytė, direktorė Rasa Stonkuvienė, pirmoji mokytoja Aurika Keblytė. Pradinių klasių mokinių atstovai nekantravo padeklamuoti eilėraštį, padainuoti dainą, ištarti į gyvenimą palydinčius žodžius. Vyresnių klasių mokiniai sveikinimus dvyliktokams parengė iš anksto nufilmuodami ir sumontuodami video reportažą. Ši renginio dalis kėlė nemažai emocijų, pagyvino šią svarbią šventišką dieną.

Tądien dvyliktokams buvo surengta ir edukacinė pamoka, kurioje jie susitiko su profesionalia šaržų dailininke jau 20 metų piešiančia šaržus, Agne Dragūnaite. Užsiėmimo metu buvo sudarytos sąlygos pabandyti patikrinti savo talentą dailėje.

Linkime sėkmės egzaminuose! Drąsos ne tik pirmuose gyvenimo išbandymuose, bet ir ateities planuose. Viskas Jūsų rankose!

Vykdomi projektai, programos

ES projektai