EN / LT

DALYVAVOME ŽAIDIME „KNYGOSŪKIS“

Informacija atnaujinta: 2019-01-06

Vydmantų kaimo bibliotekos vedėjos Romutės Girskienės pakviesti su mūsų trečiokais gimnazistais dalyvavome žaidime „Knygosūkis". Tai Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos projekto „Knygosūkis: žinok, skaityk, mėgaukis" dalis. Jo įgyvendinimui bibliotekos darbuotojai sukūrė stalo žaidimą „Knygosūkis", kuriame gali žaisti įvairaus amžiaus skaitytojai.

Prieš pradedant žaidimą (o į jį susirinko net 13 vienos klasės gimnazistų), atvykusios iš Klaipėdos bibliotekos darbuotojos papasakojo, kad prie šio unikalaus žaidimo kūrimo prisidėjo ir žinomi Lietuvos aktoriai, rašytojai, dainininkai – Aistė Smilgevičiūtė, Andrius Mamontovas, Nijolė Narmontaitė, Sigutis Jačėnas ir kiti. Netrukus gimnazistai buvo supažindinti su žaidimo taisyklėmis, pasiskirstė į 4 skirtingų spalvų komandas ir žaidimo organizatorės kiekvienai komandai skelbė klausimus, susijusius su Lietuvos ir užsienio rašytojais bei jų kūryba. Nusiminti nežinant atsakymo irgi nereikėjo: tokiu atveju komanda turėjo galimybę išbandyti laimės ratą, kurį išsukus galėjai tikėtis kokios nors užuominos ar galimybės 1 minutę pasinaudoti internetu.

Po valandos žaidimo paaiškėjo, kad 1-ąją vietą laimėjo merginų komanda: Akvilė Zagorskaitė, Emilija Rogačiovaitė ir Selina Žadvainytė. Puikiai į klausimus atsakinėjo ir kitų komandų nariai: Nedas Jurgutis, Evelina Panumytė ir kiti. Komandos buvo apdovanotos diplomais, o aktyviausi ir geriausias žinias parodę gimnazistai gavo ir atminimo dovanėles – puodelius.

I. Simonaitytės bibliotekos darbuotojos teigė, kad šis žaidimas jau yra tapęs proto mūšiu, o skatindamos jį žaisti ir tokiu būdu domėtis literatūra, jos važinėja kone po visą Lietuvą. Vieną šio žaidimo egzempliorių jos padovanojo ir mūsų kaimo bibliotekai. Smagu, kad šis naujas žaidimas atkeliavo ir į mūsų gyvenvietę, o trečiokai gimnazistai gali didžiuotis, kad pirmieji jį išbandė.

Lietuvių kalbos mokytoja L. Jonušienė

 

Pasirinkite...

Gimnazijos gyvenimas

Vykdomi projektai, programos

Naujienų užsakymas

Tinklalapio lankomumas

Unikalūs lankytojai:
Šiandiena:0
Vakar:63
Šį mėnesį:1191
Praėjusį mėnesį:1116
Šiais metais:1191
Šiandiena psl. peržiūrų.:27
Šį mėnesį psl. peržiūrų:19811

ES projektai

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Tvarkaraščiai

Nuorodos