Zoninės berniukų kvadrato varžybos

• Paskelbta: 2023-12-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Gruodžio 1 d. Skuodo Bartuvos progimnazijos sporto salėje vyko 2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų (gimusių 2011 m. ir jaunesnių) zoninės kvadrato varžybos, kuriose varžėsi Plungės rajono Liepijų mokyklos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos bei Mažeikių rajono komandos.
Mūsų gimnazijos berniukų kvadrato komanda, gynusi Kretingos rajono ir gimnazijos garbę zoninėse varžybose iškovojo trečiąją vietą.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro medaliais bei diplomais.
Komandoje žaidė: šeštokai – Ignas Baužinskis, Kasparas Draukšas, Eimantas Vitkus, Gedas Kibilda, Emilijus Noreika, Edvinas Tamošauskas, penktokai – Aringas Gasiūnas, Tautvydas Liebus  ir Aleksas Rogačiovas.
Sveikiname trečios vietos laimėtojus.

Romualdas Mažionis