SUSITIKIMAS SU MOKSLININKU

Mūsų gimnazijoje toliau vykdomas netradicinių pamokų ciklas - susitikimai su mokslininku per Skype. 2G, 3G mokiniai dalyvavo internetiniame susitikime su Dastinu Eirdoshu – Max Planck (Vokietija) evoliucinės antropologijos instituto mokslininku. Susitikimo metu Dastinas kalbėjo apie žmonių evoliuciją, mūsų panašumus ir skirtumus, taip pat kaip moksliniai žmonių tyrimai gali padėti pagerinti mokyklas bei švietimą, kad jis būtų efektyvesnis visiems. Jis paminėjo ryšį tarp mokinių gerovės ir mokymo programų perkrovimo. Jis kalbėjo apie mokymosi sampratą ir apie tai, kaip tai veikia žmones ir mašinas. Pabaigoje mokslininkas pabrėžė tebevykstančių giliosios mokymo programos struktūros tyrimų svarbą ir paminėjo, kad tai gali padėti mokiniams tobulinti savo mokymosi gebėjimus ateityje. Mokslininkas kvietė apie tai pamąstyti. Pokalbis vyko anglų kalba. Mokiniai turėjo galimybę ne tik paklausyti autentiško pasakojimo, bet ir užduoti sau rūpimus klausimus. Tikimės, kad tokių susitikimų su mokslininkais bus ir daugiau.