SVEIKINAME

• Paskelbta: 2022-06-06
  • Kategorija: Sveikinimai

Šiais mokslo metais nemažas mūsų mokyklos mokinių būrys dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ ir Kalbų Kengūroje.
Už puikius vertimus iš anglų kalbos į lietuvių kalbą diplomais apdovanoti šie mokiniai: Aušrinė Zeigyte (3G kl.) ir Kotryna Tumaitė (2G kl.).

Už puikią teksto iliustraciją padėką gavo Mileta Lazdauskaitė (4 kl. ).

Auksiniais kengūros diplomais (I vieta) apdovanoti: Dominykas Jonušas (4 kl.), Meleta Lazdauskaitė (4kl.), Toma Noreikaitė (6 kl.), Tomas Viskontas (8 kl.), Elineta Lazdauskaitė (8 kl.), Karina Bakstytė (1G kl.),  Audrius Bertašius (3G kl.).

Sidabriniais kengūros diplomais (II vieta) apdovanoti: Eva Skorpskė (3 kl.),  Lily Rudytė (4 kl.), Petras Piluckis (6 kl.), Tadas Daukša (8 kl.), Joris Timinskas (3G kl.), Aleksandras Kozlovas (3G kl.).

Oranžiniais kengūros diplomais (III vieta) apdovanoti: Liepa Margevičiutė (3 kl.), Kotryna Tumaitė (2G kl.),  Urtė Stonkutė (3G kl.), Vilius Čeponis (2G kl.),  Aušrinė Zeigyte (3G kl.).

Visi dalyviai gavo padėkas, o nugalėtojai – diplomus.

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės pasiekimais!