KARJERA & STUDIJOS 2022

• Paskelbta: 2022-04-01
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Kaip ir kasmet renginys Vilniuje suburia dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų vienoje vietoje. Mūsų gimnazijos mokinių grupė taip pat apsilankė parodoje ,,KARJERA & STUDIJOS 2022”.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Mokiniams svarbu kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

Parodos formatas(aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis) įgalino padėti atrasti naujas karjeros galimybes, atsakyti į rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus.

Aplankę parodą, mokiniai pasivaikščiojo po pavasarinį Vilnių.