VDU: "Mokslas + Verslas. Drąsiai ateičiai."

• Paskelbta: 2022-05-01
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Siltą ir saulėtą penktadienio popietę Vydmantų gimnaziją aplankė atstovai iš VDU Žemės ūkio akademijos. Susitikę su 2G-4G mokiniais, jie pristatė universitetą, papasakojo apie specialybes, studentų gyvenimą, stipendijas. Kartu su UAB "Litagra" atstovu mokiniams pristatė projektą "Mokslas+Verslas. Drąsiai ateičiai". Projekto esmė yra parodyti, jog mokslas ir verslas gali eiti kartu, vienas kitą papildyti. Be to, stebėdami pasaulio tendencijas ir bandydami pasiekti dar daugiau, verslo atstovai vis dažniau atsigręžia į mokslą. Tai tik parodo, kokios plačios galimybės atsiveria vienos ar kitos specialybės studentui. Atstovai akcentavo, jog svarbiausia atsikratyti stereotipinio mąstymo, domėtis, plėsti akiratį, išbandyti ir eiti ta kryptimi, kur veda širdis.

Jūratė Brazlauskienė