VAIKŲ VARŽYTUVĖS ,,FUTBOLIUKAS“

• Paskelbta: 2022-04-29

Balandžio 29 d. Kretingos miesto stadione įvyko Kretingos rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų varžytuvės ,,Futboliukas“. Jose dalyvavo ir dvi mūsų Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Pasagėlė“ komandos - ,,Ratukai“ ir ,,Greituoliukai“. Vaikai aktyviai sportavo, garbingai kovojo ir labai stengėsi įmušti kuo daugiau įvarčių. Bet, kad ir kokios atkaklios varžybos buvo, laimėjo draugystė. Komandos buvo apdovanotos padėkomis, o dalyviai - atminimo medaliais ir saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame varžytuvių organizatoriams - Kretingos lopšelio-darželio ,,Pasaka" bendruomenei ir varžytuvių partneriams - Kretingos rajono švietimo centrui, Kretingos sporto mokyklai, Kretingos futbolo klubui ,,Minija“.