MOKOMĖS

• Paskelbta: 2022-04-19
  • Kategorija: Aktualijos

Gimnazijos mokytojai mokinių atostogų metu tobulino savo kvalifikaciją bei dalinosi gerąja savo darbo patirtimi.

Gimnazijos logopedė Rasa Embrasienė ir ankstyvojo amžiaus grupės ,,Žvirbliukai" mokytojos Regina Kerpienė ir Brigita Viršilienė dalyvavo tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje ,,Kalbos grožis vaiko pasaulyje ir visuminiame ugdyme". Pedagogės parengė ir pristatė savo kurtas metodines priemones ir stendinį pranešimą ,,Prevencinio darbo svarba, ugdant vaikų kalbą".

Gimnazija dalyvauja projekte „Gamtos mokslų ugdymo stiprinimas sinchronizuojant praktines, teorines ir virtualias aplinkas“ (Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0075). Vykdant projektines veiklas, chemijos mokytoja Aurelija Bėrantaitė, fizikos mokytoja Liucija Mončienė, pavaduotoja Bronė Kietelytė, direktorė Rasa Stonkuvienė dalyvavo Telšių STEAM atviros prieigos centro mokymuose ,,Eksperimentų metodologija ir jos integravimas į ugdymo procesą‘‘. Mokymų dalyviai ne tik susipažino su biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinerijos, robotikos ir IT laboratorijomis, bet ir atliko du tiriamuosius darbus. Tai iš tiesų naujos galimybės mokiniams labiau pamilti šią ugdymo sritį.