Sveikiname Vydmantų gimnazijos kvadrato komandą laimėjus antrą vietą!

• Paskelbta: 2022-11-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 23 dieną Kartenos mokykloje – daugiafunkciame centre vyko 2022/2023 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų (gimusių 2010 m. ir jaunesnių) rajono kvadrato varžybos, kuriose varžėsi Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro, Darbėnų gimnazijos, Vydmantų gimnazijos ir Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos komandos. Varžybų nugalėtojais tapo Kartenos – mokyklos daugiafunkcinio centro komanda, vydmantiškius įveikusi rezultatu 2:1. Vydmantų gimnazijos komanda, patyrusi vieną pralaimėjimą, liko antroje vietoje. Treti – Darbėnų gimnazijos sportininkai. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kretingos sporto mokyklos medaliais ir komandinėmis taurėmis. Komandoje žaidė: šeštokai – Arnas Gudas, Devinas Kavaliauskas, Nedas Paškevičius, Džiugas Ramonas, Eimantas Galdikas, penktokai –  Ignas Baužinskis, Kasparas Draukšas, Emilijus Noreika, Gedas Kibilda ir Julius Bruzdeilinas. Sveikiname antros vietos laimėtojus.

Romualdas Mažionis