Helovyno festivalis Taujėnų dvare

• Paskelbta: 2023-10-24
  • Kategorija: Išvyka

Dienos metu apsilankius Molėtų observatorijoje ir sužinojus daug įdomių dalykų apie Visatą ir jos tyrinėjimus, 6- 8  klasių mokiniai ir klasių vadovės užsuko į pakeliui namo esantį įspūdingą Taujėnų dvarą, kuriame tuo metu vyko Helovyno festivalis. Mokiniai galėjo ne tik apžiūrėti didelį Taujėnų dvaro parką, pamatyti jame esantį zoologijos sodą, bet ir dalyvauti helovyno festivalio renginyje. Jo metu buvo galima patekti į gąsdinimo kambarius ir praeiti nejaukiu drąsuolių taku, kurio ilgis ~ 300 metrų. Parką puošė įspūdingas kiekis moliūgų, šviesų girliandų, o po parką vaikščiojo ir lankytojus kalbino helovyno stiliumi pasipuošę persirengėliai, animatoriai. Bauginančios dekoracijos, netikėtos ekspozicijos, voratinkliai, siaubo kambariai, siaubo takas, labirintas, moliūgų paroda bei daugybė kitų staigmenų mokiniams paliko didelį įspūdį. Taujėnų dvarą verta aplankyti!

Jūratė Brazlauskienė