POILSIO ERDVĖ ,,KAŠTONŲ PAVĖSYJE"

• Paskelbta: 2022-09-22
  • Kategorija: Konkursai

Kretingos rajono savivaldybė paskelbė mokyklų mokinių iniciatyvų projektų atranką. Projektų finansavimo tikslas - skatinti mokinių iniciatyvas, ugdyti finansinį raštingumą, verslumo gebėjimus, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas, burti mokinių ir mokyklų bendruomenes kurti erdves, kurios būtų naudingos visiems.

Mūsų gimnazijos mokinių komanda nusprendė, kad mūsų gimnazijoje trūksta erdvės, kurioje būtų galima saugiai praleisti laisvalaikį, o esant poreikiui (karštu metu)  vesti pamokas ar būrelių užsiėmimus. Po pokalbio su gimnazijos administracija, savo iniciatyvą pateikėme kaip projektą.

Gavus finansavimą, prie gimnazijos pradėta kurti patraukli erdvė  ,,Kaštonų pavėsyje". Jau dabar mokiniai pertraukų metu, po pamokų gali ir susitikti, ir pakalbėti, ir pabendrauti.

Labai tikimės, kad mūsų erdvė plėsis ir galimybių ją išnaudoti bus dar daugiau.