KALĖDŲ KELIONĖ Į NAMUS

• Paskelbta: 2023-01-02
  • Kategorija: Paroda

Visus metus vaikai kartu su mokytojomis dalyvavo patyriminio ugdymo projekto ,,Ieškau, žaidžiu, tyrinėju“ veiklose. Didžiausia padėka jiems! Vaikai netradicinėje aplinkoje tyrinėjo, eksperimentavo, kaupė patirtį ir žinias. O artėjant gražiausioms metų šventėms - šv. Kalėdoms, Naujiesiems Metams - ir Jūs tėveliai, buvote pakviesti prisijungti prie projekto gruodžio mėnesio veiklos ,,Kalėdų kelionė į namus“. Nuoširdus ačiū ,,Varpelių“, ,,Žvirbliukų“, ,,Rato“ ir ,,Gandriukų“ grupių vaikučių tėveliams prisijungusiems prie šios veiklos ir sukūrusiems šiuos nuostabius eksponatus! Linkime Naujaisiais 2023-čiaisiais metais visa ko geriausio ir kad visiems pavyktų pastatyti visas savo svajonių pilis!