EDUKACIJOS BIBLIOTEKOSE

• Paskelbta: 2022-06-13

Mokslo metų pabaigoje 2 klasės mokiniai su savo mokytoja lankėsi net dviejose bibliotekose: Kretingos rajono M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje ir Vydmantų filialo bibliotekoje.

Į edukacinius užsiėmimus mus pakvietė antrokės Agnės močiutė, kuri taip pat yra bibliotekininkė. Agnės močiutė antrokams papasakojo apie bibliotekininko profesiją. Mokinius labai sudomino Vydmantų filialo bibliotekoje esanti pati didžiausia knyga ir pačios mažiausios knygutės. Jie jas labai atidžiai apžiūrėjo, išsiaiškino, kiek juose yra puslapių. Vėliau vaikai inscenizavo pasaką „Kaip genys eglę kirto“.

Kretingos rajono M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje antrokai drauge su Mike Pūkuotuku murmėdami drauge sukurtus garsus keliavo į svečius pas Pūkuotuko draugus. Mokiniams labai patiko rasti žvėrių pėdsakus ir juos atpažinti, ieškoti asiliuko pamestos uodegos, švęsti Mikės Pūkuotuko gimtadienį, paragauti Pūkuotuko medaus. Antrokai Pūkuotukui padovanojo savo sukurtus gimtadienio atvirukus su linkėjimais.

Labai džiaugėmės ir padėkojome Agnės močiutei, kad mus pakvietė į  įdomias edukacijas.