MOKINIŲ SAVIVALDOS STIPRINIMAS

• Paskelbta: 2024-04-12

Gimnazijoje vyko pirmieji mokinių savivaldos lyderystės stiprinimo mokymai pagal TŪM projektą (#TŪM) tema: ,,Motyvacija ir savimotyvacija būti lyderiais. Lyderystės gebėjimų ugdymasis". Mokymus vedė lektorė Lidija Laurinčiukienė. Renginyje dalyvavo mokyklų lyderiai iš Kretingos Simono Daukanto ir Marijono Daujoto progimnazijų, J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Kretingos r. Salantų, Vydmantų ir Darbėnų gimnazijų, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio ir Kartenos mokyklų-daugiafunkcių centrų ir Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos. Mokymuose išsakytos lektorės mintys, simuliaciniai pratimai, komandinės užduotys, savianalizė buvo ypač vertingi. Lektorė ypač akcentavo mintį, kad ir gimęs būti Lyderiu, žmogus privalo mokytis, tobulėti, save stiprinti ir ugdytis. Jaunieji lyderiai lauks kito susitikimo su lektorė.

#TūkstantmečioMokyklos