Kretingos r. Vydmantų gimnazija

XXXVI laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

  • Paskelbė : Jūratė Brazlauskienė
  • Paskelbta: 2026-05-29
  • Kategorija: Sveikinimai

Šiandien gimnazijoje nuaidėjo ypatingas ir jaudinantis paskutinis skambutis XXXVI laidos abiturientams. Tai simbolinė akimirka, žyminti mokyklinio gyvenimo pabaigą ir naujo gyvenimo etapo pradžią.
Šventės metu netrūko šiltų sveikinimų, nuoširdžių padėkų mokytojams, tėvams ir bendraklasiams, prisiminimų bei emocijų. Dvyliktokai atsisveikino su mokykla, kurioje praleido svarbius savo gyvenimo metus, užaugino svajones, patyrė atradimų džiaugsmą ir sukaupė neįkainojamų patirčių.
Linkime XXXVI laidos abiturientams sėkmės laikant brandos egzaminus, drąsos siekiant savo tikslų ir kuo gražiausios ateities. Tegul mokyklos varpo skambesys visada primena prasmingus metus gimnazijoje.
 

Nuotraukos:
Rasa Stonkuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas