Tradicija tapęs mokinių susitikimas su KASTU

• Paskelbta: 2022-12-21
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Jau tradicija tampantis vyresniųjų mokinių susitikimas su KASTU studijų užsienyje atstove kretingiške Rusne Jasdauskaite visada laukiamas. Rusnė jau ne pirmi metai studijuoja Danijoje ir mielai savo patirtimi dalinasi grįžusi didžiųjų švenčių laikotarpiui. "Kiekvienas gali studijuoti užsienyje" kalbėjo Rusnė, nes tam tereikia tiesiog baigti mokyklą, gauti diplomą, padedant KASTU susitvarkyti stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas dokumentus. Tiesa, kai kur reikia laikyti anglų kalbos testą. Didžiausi iššūkiai nuvykus studijuoti, žinoma, laukia mokiniui iš Lietuvos pakliuvus į nepažįstamą aplinką. Tenka gana greitai išmokti šnekamosios anglų kalbos, susirasti draugų, darbą, išsinuomoti butą, lankyti paskaitas. Tačiau pasiryžus vieną kartą, tikrai nesigailima. KASTU padeda kiekvienam!

Daugiau informacijos čia: https://kastu.lt/

Jūratė Brazlauskienė