Renginys, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai

Informacija atnaujinta: 2018-04-19

DSC 1026

Balandžio 2-oji  - garsaus pasakų kūrėjo  H. K. Anderseno gimimo diena.  Nuo 1967 metų pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Šiai datai paminėti vyksta įvairūs literatūriniai renginiai, parodos, susitikimai su rašytojais.

„BLAIVUS GYVENIMAS VEŽA"

Informacija atnaujinta: 2018-04-19

DSC 0063

6, 7, 8 klasių mokiniai turėjo susitikimą su sveiką gyvenimo būdą propaguojančiu Simonu Dailide. Jaunuolis mokiniams vedė paskaitą „Blaivus gyvenimas veža". Išbandęs alkoholį ir narkotikus, pridaręs galybę rūpesčių savo tėvams, šiandien jis propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir tvirtai sako: ,,Darysiu viską, kas mano jėgose, kad prablaivinčiau Lietuvą!''

PAMINĖTA ŽEMĖS DIENA

6

Kasmet kovo 20d. pasaulis mini Žemės dieną, kurios reginiai tęsiasi iki balandžio 22d. Lietuvoje Žemės diena įteisinta 1992 metais. Ši visiems svarbi diena, gimusi iš žmonių susirūpinimo Žemės likimu, gali būti įsimintina savo įvykiais, renginiais, akcijomis.

Skaityti daugiau

,,TARTUM LENGVAS PIENĖS PŪKAS“

20180329 113625

Kovo 29 dieną nuo pat ankstaus ryto netilo jaunatviškas šurmulys Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje, kur vyko rajoninis menų festivalis ,,Tartum lengvas pienės pūkas", draugystėn pakvietęs nemažą būrį dalyvių – dainos ir šokio mylėtojų, sugužėjusių iš įvairių Kretingos rajono ugdymo įstaigų ir svečių iš Kretingalės. Pavasariško lengvumo emocijas įspūdį suteikiančias emocijas ir gerą nuotaiką vieni kitiems padovanojo šventiškai pasipuošę ir džiugiai nusiteikę skirtingo amžiaus (nuo lopšelių-darželių auklėtinių, iki gimnazijų moksleivių) dainų ir šokių atlikėjai.

Skaityti daugiau

RAJONINĖ 3-4 KLASIŲ VIKTORINA ,,LIETUVOS GAMTA“

DSC 0943

Vydmantų gimnazijoje vyko rajoninė 3-4 klasių mokinių viktorina ,,Lietuvos gamta". Viktorinoje dalyvavo komandos iš : Baublių mokyklos- daugiafunkcio centro, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Kartenos mokyklos – daugiafunkcio centro, Kretingos mokyklos- darželio ,,Žibutė", Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, Vydmantų gimnazijos. Svečius pasveikino gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė, dainorėliai , kuriuos paruošė muzikos mokytoja Inga Kutelienė , šokėjai, kuriuos paruošė šokio mokytoja Vilma Petrošienė.

VIETA, KUR IŠMOKSTAME BŪTI DRĄSŪS

Informacija atnaujinta: 2018-03-27

DSC 0346

Į Kretingos r. Vydmantų gimnazijoje organizuojamą prevencinę šeštadieninę stovyklą „Snaigė" ir po vieną, ir būreliais susibėgo penktų – septintų klasių mokiniai. Tylūs ir įsitempę rinkosi dalyviai net iš aštuonių švietimo įstaigų: Kretingos r. Vydmantų, Darbėnų ir VšĮ Pranciškonų gimnazijų, Baublių mokyklos – daugiafunkcio centro, Palangos „Baltijos" ir Šventosios bei Mažeikių Sodų ir Užlieknės pagrindinių mokyklų.

Smiginio varžybos

Informacija atnaujinta: 2018-03-26

IMG 2247

Kovo 21 dieną Vydmantų gimnazijoje vyko 2017/2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių Kretingos rajono bendro ugdymo mokyklų individualios ir komandinės smiginio varžybos. Išbandyti rankos taiklumą atvyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio, Grūšlaukės ir Kartenos mokyklų – daugiafunkcių centrų bei Vydmantų gimnazijos komandos.

Skaityti daugiau

Krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime..."

Informacija atnaujinta: 2018-03-20

IMG 2227

Kovo 19 dieną Kretingos sporto mokyklos salėje vyko tarpinstitucinių (mokyklos, šeimos ir kt. institucijų) krepšinio 3x3 varžybos „Draugaukime...", akcijai „Savaitė be patyčių" paminėti. Turnyre dalyvavo Jurgio Pabrėžos universitetinės I, II, Pranciškonų, Darbėnų ir Vydmantų gimnazijų, Kretingos Marijono Daujoto ir Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinių mokyklų, Baublių mokyklos - daugiafunkcio centro, Kretingos rajono policijos komisariato, Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Kretingos rajono savivaldybės administracijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Palangos užkardos komandos.

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMETIS

Informacija atnaujinta: 2018-03-19

20180310 151857

Nuvilnijo per šalį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai. Neaplenkė jie ir Vydmantų gimnazijos. Kovo 9-ają visa gimnazijos bendruomenė buvo pakviesta į pilietiškumo pamoką – koncertą „Mano čia kraštas - mano Tėvynė". Mintimis apie Kovo 11-osios svarbą Lietuvai, žmonėms dalinosi istorijos mokytojas Darius Petreikis, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Rasa Stonkuvienė, koncertavo gausus būrys gimnazijos dainininkų ir šokėjų, kuriuos ruošė muzikos ir choreografijos mokytojos Inga Kutelienė, Vilma Petrošienė, Aurika Keblytė.

NETRADICINĖS PAMOKOS APIE MOLĮ

Informacija atnaujinta: 2018-03-19

IMG 20180308_111517

Antrokai ir ketvirtokai susitiko su dailininke Jolanta, kuri pasakojo mokiniams apie molį, jo savybes, mokė dirbti su šia medžiaga.

Antrokai lipdė varlytes – taupykles, o ketvirtokai – knygas. Savo knygose mokiniai rašė jiems svarbius, mielus žodžius: ,,Lietuva", „Tėvynė", „šeima", „tikėjimas", „meilė", „viltis" ir kitus.