Pasiekimai 2019-2020 m.m.

Kretingos r. Vydmantų gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, parodose, varžybose 2019-2020 m.m.

Eil. Nr.

Rajoninio renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Rezultatai

Mokinį ruošęs mokytojas

1.

5-8 klasių mokinių diktanto rašymo konkursas “Ginkime kalbą, žemę, jos būdą”

Kamilė Pulokaitė, 8 klasė

III vieta

 
2.

5-8 klasių mokinių diktanto rašymo konkursas “Ginkime kalbą, žemę, jos būdą”

Ugnė Šiaulytė, 7 klasė

II vieta

 
3.

5-8 klasių mokinių diktanto rašymo konkursas “Ginkime kalbą, žemę, jos būdą”

Kotryna Vainutytė, 6 klasė

II vieta

 
4.

Kretingos rajono mokinių kūrybinių darbų konkursas “Mes - prieš korupciją”

Beta Augustė Rogačiovaitė, 2G

II vieta

Ramunė Grikštaitė

5.

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11 kl.) rajoninis etapas 

Arnas Pilipčiuk, 3G 

I vieta

Asta Šmaižienė

6.

2019/2020 m. m. bendrojojo ugdymo kaimo mokyklų berniukų kvadrato varžybos

Nerius Bruzdeilinas, 6

Paulius Narvilas, 6

Lukas Dabrickas, 6

Gvidas Vainauskas, 6

Dovydas Zubavičius, 6

Dovydas Vainutis, 5

Laurynas Ilgaudas, 5

Nojus Liutkus, 5

Nojus Jurkaitis, 5

Robertas Bartkus, 5

III vieta

Romualdas Mažionis

7.

2019/2020 m. m. kaimo vietovių mokyklų vaikinų krepšinio 3x3 varžybos

(2005 m. gimimo ir jaunesni)

Dennis Baužinskis, 7

Jokūbas Jocius, 8

Ugnius Paškevičius, 8

Mantas Petrauskas, 8

 

(2003 m. gimimo ir jaunesni)

Martynas Butkevičius, 1G

Aldas Markauskas, 1G

Mantas Ribačenka, 1G

Martynas Staponas, 1G

I vieta




 

II vieta

Romualdas Mažionis

8.

8-oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada (6–12 kl.), rajono etapas

Liepa Bracaitė, 7 kl.

III vieta

Inga Kutelienė

9.

“Raštingiausias pradinukas”

Viltė Šiaulytė, 4 kl.

II vieta

Aurika Keblytė

10.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada (7-8, 9-10, 11-12 kl.) rajono etapas

Gileta Skripkauskaitė, 4G kl.

III vieta

Sigutė Latakaitė

11.

Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada 

(5–8 kl.)

Vilius Čeponis, 8 kl.

III vieta

Rasa Griškevičienė

12.

Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada 

(5–8 kl.)

Laurynas Ilgaudas, 5 kl.

II vieta

Regina Viskontienė

13.

Rajono jaunučių vaikinų krepšinio varžybos

Martynas Butkevičius, 1G kl.

Aldas Markauskas, 1G kl.

Mantas Ribačenka, 1G kl.

Martynas Staponas, 1G kl.

Ugnius Dėliautas, 1G kl.

Dovydas Šileika, 1G kl.

Neilas Drungilas, 8 kl.

Ugnius Paškevičius, 8 kl.

Mantas Petrauskas, 8 kl.

Nedas Bražinskas, 8 kl.

Denis Yavuzer, 8 kl.

Kornelijus Petrošius, 8 kl.

Dennis Baužinskis, 7 kl.

Faustas Šileika, 7 kl.

III vieta

Romualdas Mažionis

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros (1-4 kl.) atostogų liko

SVEIKINIMAI!