Pasiekimai 2020-2021 m.m.

Kretingos r. Vydmantų gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, parodose, varžybose 2020-2021 m.m.

Eil. Nr.

Rajoninio renginio pavadinimas

Data

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Rezultatai

Mokinį ruošęs mokytojas

1

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.)

2021-01-08

Tauras Jurgutis, 3G

7 vieta

Asta Šmaižienė

2

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.)

2021-01-14

Akvilė Maciūtė, 4G

-

Lina Jucytė

3

50-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkursas

2021-02-15

Toma Noreikaitė, 5

Brigita Domarkaitė, 6

Diana Tomaj, 8

-

Indrė Ivoncienė

 

Jolanta Žaliauskienė

4

69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9-12 kl.)

2021-01-15

Jokūbas Jocius, 1G

 Vilius Čeponis, 1G

2 vieta

10 vieta

Rasa Griškevičienė

 

5

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų(9-12 kl.)

2021-01-27

Kamilė Pulokaitė, 1G

 Akvilė Maciūtė, 4G

4 vieta

4 vieta

Indrė Ivoncienė

Jolanta Žaliauskienė

6

28-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

2021-02-11

Dovydas Šileika, 2G

-

 

7

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada 97-8, 9-10, 11-12 kl.)

2021-02-18

Augustė Vielavičiūtė, 2G

Justė Piluckytė, 2G

Nominacija -  už spalvingą atradimo džiaugsmą

Nominacija –  už kūrybinės partnerystės atradimus

Sigutė Latakaitė

8

Dailės olimpiada (5-12 kl.)

2021-02-25

Monika Kelpšaitė, 6

Luna Pilipčiuk, 8

Simona Kelpšaitė, 4G

-

Ramunė Grikštaitė

 

 

9

30-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada 10-12 kl.

2021-02-26

Tautvydas Anužis, 3G

-

Darius Petreikis

10

Anglų kalbos konkursas (9-10 kl.)

2021-03-02

Vilius Čeponis, 1G

7 vieta

Polina Martinaitienė

11

Matematikos 5-8 kl. mokinių olimpiada

2021-03-08

Kostas Janušas, 5

Laurynas Ilgaudas, 6

Nerius Bruzdeilinas, 7

Austėja Liebutė, 8

13 vieta

8 vieta

13 vieta

5 vieta

Rasa Griškevičienė

 

Regina Viskontienė

12

Lietuvių kalbos (5-8 kl.) olimpiada

2021-03-15

Gediminas Zagorskis, 5

Urtė Viskontaitė, 7

Ugnė Šiaulytė, 8

5 vieta

4 vieta

7 vieta

 

Indrė Ivoncienė

 

Jolanta Žaliauskienė

13

Gamtos mokslų , biologijos olimpiada

2021-04-12

Tadas Daukša, 7

Ugnė Šiaulytė, 8

-

-

Irena Sendrauskienė

 

Eil. Nr.

Respublikinio renginio pavadinimas

Data

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Rezultatai

Mokinį ruošęs mokytojas

1.

Virtuali mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Velykų belaukiant‘‘

2021-04

Ugnė Gadeikytė,

Smiltė Lenkauskaitė,

Kajus Valiulis,

Kamilė Pulokaitė,

Kotryna Maciūtė,

Paulius Narvilas,

 Roberta Skališiūtė,

Robertas Bartkus

 -

Ramunė Grikštaitė

2.

Klaipėdos priešgaisrinės tarnybos konkursas ,,Sukurk logotipą priešgaisrinei tarnybai‘‘

2020-12

Beta Augustė Rogačiovaitė, Aušra Vitkutė,

Brigita Domarkaitė,

Dennis Yavuzer,

Justė Šeškutė,

-

Ramunė Grikštaitė

3.

Kuršių nerijos nacionalinio parko organizuotas respublikinis piešinių konkursas ,,Kuršių nerijos raudonoji knyga‘‘

2021-01

Elineta Lazdauskaitė,

Mantas Ribačenka,

Urtė Paulauskaitė,

Urtė Stonkutė,

Vesta Beržanskaitė

-

Ramunė Grikštaitė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros (1-4 kl.) atostogų liko

SVEIKINIMAI!